Apple Watch dėka išmaniųjų laikrodžių rinka išaugs 28 kartus


Apple Watch Sport 680

Kompanijos IHS analitikai prognozuoja, kad Apple Watch pasirodymas rinkoje smarkiai padidins išmaniųjų laikrodžių populiarumą rinkoje.

Teigiama, kad iki 2020 m. visame pasaulyje bus parduota apie 101 mln. išmaniųjų laikrodžių, kai tuo tarpu 2014 m. šis rodiklis tesiekė 3,6 mln. egzempliorių.

Po penkerių metų kiekvienam parduotam išmaniajam laikrodžiui teks maždaug dvidešimt išmaniųjų telefonų, nors praėjusiais metais šis santykis buvo kardinaliai kitoks – vienam laikrodžiui teko 500 išmaniųjų telefonų.

Kompanijos IHS analitikas Antonios Maroulis mano, kad Apple Watch taps rimtu postūmiu, populiarinant išmaniuosius laikrodžius. Kitiems gamintojams tai taip pat bus naudinga: Apple reklama supažindins vartotojus apie naują produktų kategoriją ir paaiškins jos privalumus.

Analitikai mano, kad dėl Apple Watch brangumo ir jų glaudaus susiejimo su iPhone išliks didžiulė, neįsisavinta rinka su didžiuliu potencialu – maždaug 2 mlrd. Android vartotojų ir nemažas kiekis iPhone savininkų, kurie nenorės leisti pinigų brangiems Apple laikrodžiams.

IHS prognozuoja, kad 2015 m. bus išleista apie 19 mln. Apple Watch, šis laikrodis užims daugiau nei pusę visos išmaniųjų laikrodžių rinkos – apie 56%, nors iki 2020 m. šis rodiklis sumažės iki 38%.

7 komentarai (-ų)

 1. Neutralus parašė:

  Nebūtinai. Manau bus didelė dalis vartotojų pakartotinai nebepirksiančių „išmaniųjų“ laikrodžių. Tada rinka gali ir susitraukti.

 2. Jūsų Vardas parašė:

  Idomu, kokius narkotikus tie burejai vartoja, kad taip nusisneka. Jei ne pavieniai straipsniuksciai, iwach butu seniai pamirstas. Nors, zinoma, turbut ir cia yra zmoniu, kurie be skambucio atmetimo laikrodyje, negali gyventi ;DDD lafa konkreti 😀

  • Kvailys tas Jūsų Vardas parašė:

   Kaip visad…kaip tik naujiena apie Apple taip ir kvaili tavo komentarai,na jei manai jog ismanieji laikrodziai sugeba tik skambucius atmesti tai tau su galva tikrai negerai (nors taip ar taip tau su galva negerai,tikriausiai vaikysteje tevai ant galvos buvo tave numete).

 3. Aidas parašė:

  Kas svarbiausia, tie luzeriai, kurie varo ant apple, dazniausiai ne vieno nebuna ir pabande gyvenime:D


Kitos kategorijos naujienos