ASUS ir Acer galvoja, kaip gelbėtis, mažėjant PC pardavimams


asus_chairman_ceo_announce_zenfone_680

Kompanijos ASUS ir Acer nusprendė šiek tiek pakoreguoti savo strategiją ir daugiau dėmesio skirti išmaniesiems telefonams bei dėvimai elektronikai, kad pavyktų kompensuoti 2015 m. mažėsiančias pajamas dėl mažėjančios asmeninių kompiuterių paklausos.

Taivaniečių puslapis DigiTimes rašo, kad ASUS išmaniųjų telefonų verslas, kuris praėjusiais metais atnešė maždaug $100 mln. nuostolių, po truputį ima atsistatyti. Jei praėjusiais metais buvo parduota apie 8 mln. Zen serijos telefonų, šiemet šį rodiklį ketinama padidinti iki 25-30 mln.

Taip pat ASUS ketina aktyviai auginti išmaniųjų laikrodžių pardavimus. Praėjusių metų spalio mėnesį pristatyti pirmos kartos ZenWatch buvo parduoti 100 000 egzempliorių tiražu, o rugpjūčio arba rugsėjo mėnesį ketinama išleisti antros kartos ZenWatch. Tiesa, specialistai abejoja, ar tai padės ASUS atnešti žymiai daugiau pelno.

Kompanijos Acer mobilaus verslo perspektyvos yra ne tokios džiugios, atsižvelgiant į tai, kad praėjusiais metais ji pardavė vos 3 mln. išmaniųjų telefonų, o šiemet planuoja parduoti 6 mln.

Tai reiškia, kad iki 2016 m. Acer nesugebės sugeneruoti pakankamo pelno lygio. Ir nors taivaniečių kompanija jau spėjo išleisti išmaniųjų apyrankių, kurių kaina svyruoja nuo $79 iki $129, o taip pat ketina pristatyti $29 kainuojantį dėvimą įrenginį, riboti telefonų pardavimai vargu, ar jai leis padidinti išmaniųjų apyrankių tiekimą.

4 komentarai (-ų)

 1. Mantas parašė:

  Kuris normalus žmogus gali keisti kompiuterį kas metus po 750 eurų? Telefoną po 580? Esu eilinis vartotojas, bet jaučiu, kad technikos entuziastas mieliau rinktusi stacionarų ir laisvalaikiui komplektuotis komponentus. Ar turėtų kelis metus tą pati kuris atitinka poreikius.

 2. zet parašė:

  kad si devima elektronika greitai moraliai ir techniskai pasensta.

 3. Senamadiškas parašė:

  Nesuprantu prasmės tų smart laikrodžių, kad bent dėtusi sim kortelė. Toks jausmas mados reikalas, kiti turi, tai ir man reikia. Aišku vėliau ir ištobulės, bet geriau dirbtu prie batarijų, bet aišku jiems neapsimoka, o tai jausmas grįžtam prie smart laidinių.

  • Jūsų Vardas parašė:

   Ko tu tikiesi is 400 mah akumo ? Nori, kad laikytu puse metu, kaip su tablete elementu laikrodis ? Visai gal durnas ?

   Pilna tu laikrodziu, jau gal 10 metu kurie turi sim korteles, duoda paskambinti ir sms rasyti. Tik niekam jie neidomus, nes tokiame mazame ekrane isvis neimanoma nieko daryti. Apart pasmausti, ar paslaidinti kazka. Net skaityti reikia super duper issvepus.

   Tokie mini irenginiai niekada ir nebus all in one, jie tiesiog priedas, nereikalingas priedas prie telefono ar plancetkes.


Kitos kategorijos naujienos