ASUS tvirtina, kad Android telefonai su 4 GB RAM – labai populiarūs


ASUS-ZenFone-2-680

Negalima tvirtinti, kad būtent ASUS įvedė madą gaminti išmaniuosius telefonus su 4 GB operatyvios atminties, tačiau kompanija savo flagmaną ZenFone 2 su tokia komplektacija siūlo nuo šių metų sausio mėnesio.

Ketvirčio ataskaitos konferencijos metu ASUS generalinis direktorius Jerry Shenas bandė apginti nuo kritikų išmaniuosius telefonus, kurie turi 4 GB RAM. Jo teigimu, išskyrus Apple, visi kiti brangių telefonų gamintojai savo mobilius įrenginius aprūpina keturiais gigabaitais operatyvios atminties.

Toks didelis RAM kiekis telefonuose vartotojų daugiau nestebina. ASUS vadovo manymu, keturi gigabaitai leidžia taupyti baterijos talpą, kadangi „nereikia kilnoti programėlių“. Persijungimas tarp programėlių yra daug „minkštesnis“.

Jerry Shenas tvirtina, kad ZenFone 2 versijos su 4 GB RAM dalis pagrindinėse rinkose yra labai didelė: Kinijoje – 81%, Hong Konge – 73%, Prancūzijoje – 87%, Italijoje – 67%, Taivane – 50%. Kalbant apie firminių telefonų pardavimų struktūrą, brangių ASUS modelių dalis viršija 20%.

4 GB operatyvios atminties ir Intel Moorefield (Atom Z3580) procesoriaus kombinacija leidžia pasiekti aukštą spartos lygį, ir pirkėjams tai patinka. Didelė brangių modelių dalis asortimente leis padidinti ASUS pelno lygį, o kartu kompensuoti praradimus asmeninių kompiuterių (PC) rinkoje.

Vienas komentaras

  1. Tadas parašė:

    Aha, populiarūs.., nes pagaliau nustojo striginėti 😀

    P.s. android yra jėga 😀


Kitos kategorijos naujienos