Darbui su Windows Continuum teks įsigyti naują išmanųjį telefoną


continuum-phones-start-menu-680

Konferencijos BUILD 2015 metu Microsoft pademonstravo gana įdomią funkciją Continuum. Jos dėka, prijungus išmanųjį telefoną per mini-HDMI lizdą prie didelio ekrano, Windows 10 keičia darbastalį, taip prisitaikydama prie didelių ekranų matmenų.

Jei naudojamas planšetinis kompiuteris, kuris turi prijungtą klaviatūrą, Continuum keičia vartotojo sąsają tarp įprasto darbastalio ir sensorinio varianto su dideliais elementais, siekiant padidinti komfortą, kai dirbama su pirštais.

Atsakinėdamas į vartotojų klausimus per Twitter, programos Windows Insider vadovas Gabriel Aul pranešė, kad norintys pasinaudoti naująją funkciją vartotojai privalės įsigyti naują išmanųjį telefoną.

Kokie konkretūs reikalavimai keliami aparatinei įrangai, kol kas nepranešama. Microsoft paskutiniu metu akcentuoja nebrangius išmaniuosius telefonus, tikėdamasi padidinti savo rinkos dalį, tuo tarpu naujieji flagmanai pasirodys ne anksčiau nei debiutuos Windows 10.

Naujausi gandai kalba apie du naujus išmaniuosius telefonus – flagmanus, kurie gavo kodinius pavadinimus CityMan ir TalkMan. Pirmasis turi 5,7“ įstrižainės Quad HD (2560 x 1440) ekraną, 8 branduolių Qualcomm procesorių, 3 GB RAM ir 20 MP kamerą. Antrasis gaus 5,2“ ekraną ir 8 branduolių Snapdragon 810. Abiejų baterijos – 3000 mAh.

Gabriel Aul taip pat pranešė, kad programa Windows Insider galės pasinaudoti ir kitų gamintojų išmaniųjų telefonų savininkai. Tiesa, ar jie turės galimybę pasinaudoti funkcija Continuum, nepranešama.

7 komentarai (-ų)

 1. Neutralus parašė:

  Patys jie nežino kas kokias funkcijas gaus. Kam tai aktualu siūlau mažiau klausyti jų pažadų, nes jie dažnai neišsipildo. Ir Symbian platformai žadėjo palaikymą iki 2016 metų…
  Šneka ten dabar kas ką nori…

  • thermal parašė:

   pakeis symbian su windows 10 ir nereikės apie palaikymą kalbėti, viskas automatu atsinaujins 🙂 ir nokia 3310 gaus win10, ekrane tilps viena didelė Metro plyta 🙂

 2. dd parašė:

  Kiek dabartiniu ar senesniu Nokia Lumia modeliu turi mini-HDMI? Suprantama, kad reikes nauju modeliu kurie tures micro-HDMI jungtis.

 3. vardas parašė:

  Tik pamąsčiau, tarkim įdės usb C jungtį, prijungi prie monitoriaus, yra galimybė, kad monitorius veiktų iš mobilaus baterijos, bet kai baterijos nieko nelaiko tarkim atvirkštinis variantas. Monitorius į lizdą, usb C su telefonu, taip naudojamas telefonas ir kraunamas vienu metu. Jei per vienintelę jungtį prijungia monitorių, tai kaip prijungts pelę su klaviatūra ( plančetės tarkim įsistato į klaviatūrą, bet kaip telefonas?). Nesu specialistas, per bluetooth vieną ar du prietaisus galima? jei du, tuomet pelė ir klaviatūra per bluetoothą, jei ne vėl klausimas. Tuolabiau, labai nedidelių poreikių vartotojai, nebeapsimokės pirkti laptopo, plančetės ar stacionaraus. Nusipirks Winphone telefoniuką, prisijungs monitorių (abejoju ar windowsai kurs savo monitorius ar televizorius), bet tarkim peles ar klaviatūrą, galvoju sukurs kažkokias savo prie vienintelių kurių bus galima prijungti win phone, kaina bus nemenka, taip, bent dalį pinigų gaus, vietoj licencijų už windowsus ar offisus, kuriuos gautų parduodant su laptopu ar stacionariu.


Kitos kategorijos naujienos