Elonas Muskas vis dar baiminasi, kad Google robotai sunaikins žmones


elon-musk-fears-680

„Tesla“ ir „SpaceX“ įkūrėjo Elono Musko bei „Google“ vadovo Larry Page’o santykiai yra mažų mažiausiai komplikuoti. Viena vertus, abu jie yra geri draugai ir verslo partneriai, tačiau, kita vertus, E.Muskas yra nuoširdžiai susirūpinęs, kad L. Page’as netyčia sunaikins žmoniją.

Šį susirūpinimą E.Muskas išreiškė autorizuotoje savo biografijoje. Jo teigimu, L. Page’as sukurs dirbtinio intelekto robotus, kurie vėliau sunaikins žmonių rasę. Anot E.Musko, L.Page’as tai gali padaryti ir linkėdamas gero.

„Google“ iki šiol įsigijo daug dirbtinio intelekto įmonių. Jos tikslas robotikoje kol kas lieka neaiškus.

Milijardieriaus E.Musko pareiškimai apie apokaliptinį scenarijų – apie robotus žudikus pasigirsta kartas nuo karto. Viename interviu E.Muskas užsiminė, kad dirbtinio intelekto mašinos žmones gali naikinti kaip brukalą (angl. spam).

E.Muskas yra investavęs į dirbtinio intelekto bendroves tam, kad „užmestų akį“, ar jos nekelia grėsmių.

Šaltinis: 15min.lt

5 komentarai (-ų)

 1. Ignas parašė:

  Terminatorius.

 2. HesAlwaysNearUs parašė:

  Va, čia kaip tik papildo mano komentarą apie Facebook nemokamą internetą. Jie taip pat linkėdami gero suteikė nemokamą internetą… Neaišku kokiems tikslams 😀

  • qq parašė:

   paprasta, kuo daugiau zmoniu, tuo daugiau reklamos, informacijos kuria galima parduot. matyt kad ziurint i ateiti tai jiems apsimokes 🙂

 3. Verčia susimąstyt parašė:

  Filmas
  EX MACHINA
  (2015)

 4. stalker parašė:

  gal zmonems pavyktu sukurti keik protingesni AI nei jie patys. Cia pas zmogenus tik principas viska naikinti kas nepatogus.


Kitos kategorijos naujienos