Europoje Panasonic pradeda prekiauti televizoriais su Firefox OS


Firefox OS Panasonic 4K 680

Europos gyventojai greitu metu galės įsigyti naujų japonų kompanijos Panasonic televizorių, kurie atitiks 4K (Ultra HD) formatą ir priklausys Panasonic Viera TV serijai.

Išskirtiniu šių televizorių bruožu taps programinė platforma – operacinė sistema Firefox OS. Tai suteiks prieigą prie daugybė HTML5 programėlių, suteiks įrenginiams galimybę dalintis turiniu su naršykle Firefox.

Iš viso buvo pristatyta šeši modeliai, kurių kaina ir prekybos data įvairiose Europos šalyse skirsis. Tarp naujokų bus galima rasti ir išlenktą 65“ televizorių Viera CR850 bei jo mažesnę versiją – 55“ CR730, o taip pat tradicinius, plokščius modelius, priklausančius CX serijai.

Panasonic Viera CR850 big 680

Panasonic Viera CR850

Pirmą kartą Panasonic pranešė apie ketinimus išleisit televizorius su Firefox OS dar parodoje CES 2014. Gamintojo teigimu, naujieji modeliai įvairiose šalyse per artimiausius keletą mėnesių.

Firefox OS negali pasigirti dideliu populiarumu. Išmaniųjų telefonų ir planšečių segmente dominuoja Android ir iOS, tuo tarpu su dideliu atsilikimu trečia yra Windows Phone. Išmaniųjų telefonų rinkoje Firefox OS neturi žymių pergalių, kadangi išsivysčiusiose šalyse ši platforma debiutuos ne anksčiau kitų metų.

Vienas komentaras

  1. Ernestas parašė:

    nežinau iš kur ištrauka informacija. Bet lietuvoje jau prekiaujama Panasonic tv su Firefox sistema.


Kitos kategorijos naujienos