Fotoaparatuose Canon EOS 750D ir 760D rastas matricos defektas


Canon EOS 750D woman 680

Kompanija Canon pranešė, kad aptiktas gana rimtas defektas jos firminiuose veidrodiniuose fotoaparatuose (DLSR) EOS 750D ir EOS 760D, kurie buvo išleisti šių metų pradžioje, rašo puslapis TechRadar.

Defektą galima matyti nuotraukose, kuriuose išryškėja tamsūs žiedo formos artefaktai, kurie dar labiau išryškėja, kai fotografuojama, esant tam tikroms aplinkybėms. Problemos priežastis, anot oficialių Canon atstovų, yra „balti taškai ant optinio sluoksnio, kuris yra priešais vaizdų sensorių.“

canon-cmos-sensor-white-dots

Defektas būdingas kai kuriems Canon EOS 750D ir 760D modeliams, kurių serijiniai numeriai atitinka šabloną [XXnnnnnnnnnn], kuriame „XX“ gali būti „01“ arba „02“, tuo tarpu „n“ – bet kokie skaitmenys. Canon pažadėjo nemokamai suremontuoti dėl šio defekto kenčiančius minėtų modelių fotoaparatus.

Gamintojas pabrėžia, kad jei baterijos skyriuje yra apvali žyma, kaip tai matyti žemiau pateiktoje nuotraukoje, fotoaparatas neturi sensoriaus defekto, net jei pirmieji du skaitmenys yra „01“ arba „02“.

t6sensor-marking-650-80

Canon EOS 750D ir EOS 760D turi CMOS APS-C formato vaizdų sensorių su 24,2 megapikselių raiška, 19 taškų automatinio fokusavimo sistema, 3“ LCD ekraną, Wi-Fi ir NFC modulius. Canon EOS 760D taip pat turi papildomą ekranėlį viršutinėje dalyje ir greito valdymo ratuką „Quick Control Dial“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos