Google Chrome priedas leis taupyti kompiuterio atmintį


Great Suspender 680

Žmonės paprastai yra lojalūs savo interneto naršyklėms, o „Chrome“ turi tikrai gausų sekėjų būrį. Tačiau vienas didžiausių vartotojų skundų dėl „Chrome“ yra naršyklės naudojama kompiuterio atmintis tuomet, kai paliekamos atviros kortelės.

Naujasis „Chrome“ priedas ištaiso šią spragą, laikinai sustabdydamas visas korteles, kurių nenaudojate. Jį įsirašyti itin paprasta.

Priedas „Great Suspender“ leidžia rinktis, kada kortelės turėtų būti „užmigdytos“ – nuo 20 sekundžių iki trijų dienų. Tai reiškia, kad jūsų el. paštas ir kitos 30 kortelių gali būti atidarytos fone ir per tą laiką sistema nesulėtės. Vėliau korteles bus galima pasiekti bet kuriuo metu.

Tos kortelės, kurių būsite nenaudoję ilgą laiką, taps mėlynos arba raudonos ir ant jų bus parašyta „Tab suspended. Cick to reload“. Vienu greitu mygtuko paspaudimu kortelės ir vėl bus atnaujintos.

Sistema leidžia kai kuriuos tinklalapius, pavyzdžiui, darbinį paštą ar „Facebook“, įtraukti į „baltąjį sąrašą“, kurie niekuomet negali būti užmigdyti.

Šis plėtinys yra panašus į atminties taupymo plėtinius, tokius kaip „OneTab“, tačiau „Great Suspender“ palaiko korteles matomas ir pasiekiamas net ir tada, kai šios nėra aktyvios.

Šaltinis: 15min.lt

2 komentarai (-ų)

  1. kazkas parašė:

    Senai buvo laikas kanors panasaus padaryt

  2. ABS parašė:

    Juk onetab buvo jau senokau addon.


Kitos kategorijos naujienos