Huawei kuria Android konkurentą


huawei-smartphones-models-680

Kinų kompanija Huawei, puslapio GSMArena teigimu, kuria savo nuosavą mobilią operacinę sistemą, taip norėdama sumažinti priklausomybę nuo Google Android, įdiegtą į beveik visus šio kinų gamintojo mobilius įrenginius.

Šaltinio teigimu, kompanijos Huawei specialistai prie naujos operacinės sistemos darbuojasi paskutinius trejus metus.

Huawei, kuri yra trečias pagal dydį pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintojas, taip pat darbuojasi prie naujo išmaniojo telefono, kuris dirbs su naująja operacine sistema. Kada galima laukti anonso, nepranešama.

Priminsime, kad Huawei praėjusią savaitę pakvietė į prezentaciją, kuri vyks šių metų birželio 2 d. Niujorke (JAV). Renginio tema neatskleidžiama, todėl neatmetama galimybė, jog tą dieną kompaniją publikuos savo naują mobilią platformą.

Beje, nežiūrint į Huawei norą sumažinti priklausomybę nuo Google, būtent kinų gamintoją interneto gigantas pasirinko naujos kartos Nexus telefono gamybai. Etaloninis išmanusis telefonas turėtų debiutuoti rudenį, jo pagrindą sudarys dar neanonsuotas Huawei Mate 8.

Prognozuojama, kad naujasis Google Nexus gaus 5,7“ įstrižainės ekraną su 2560 x 1440 taškų raiška, taip pat gaus metalinį korpusą, padengtą stiklu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos