iPhone 5c išgelbėjo savo šeimininko gyvybę


25 metų britas už savo gyvybę turėtų būti dėkingas savo iPhone 5C, kuris jį išgelbėjo nuo šautinio sužeidimo. Remiantis ITV News, užpuolikas, kuriam buvo 19 metų, buvo pripažintas kaltu dėl bandymo nužudyti ir neteisėto šaunamojo ginklo saugojimo.

Užpuolimo metu nukentėjusysis gavo rimtą traumą, tačiau nuo mirties jį išgelbėjo kišenėje buvęs iPhone 5C. Jo polikarbonato korpusas, kaip matyti nuotraukoje, buvo rimtai deformuotas. Tačiau išmaniojo telefono dėka vyriškis sugebėjo gryžti namo ir susisiekti su gelbėjimo tarnybomis.

iphone5cbullet

„Laimei, aukos mobilus telefonas atlaikė šūvį, ir vyriškis liko gyvas. Tai puiku. Jei tuo metu išmaniojo telefono nebūtų kišenėje, jis, be jokios abejonės, būtų žuvęs“, – pareiškė Češyro grafystės policijos inspektorius Gary McIntyre.

9 komentarai (-ų)

 1. devastator parašė:

  sprendziant is foto tai ne nuo kulkos o nuo sratu isgelbejo, pagal zymes tai smulkus paukstiniai sratai, aisku tokiais irgi galima uzmusti. Butu buvus grankule sernams ar briedziui, tai ir penki telefonai nepadetu. Laimes kudikis zmogelis, pasiseke.

 2. kazkas parašė:

  Dabar apple reklama padarys kurioje bus pabreziama „bulet proof“ 😀

 3. kam tas vardas parašė:

  kazkam plyta (speju) uzanty yra isgelbejus gyvybe, tai parasom apie tai ?

 4. Jūsų Vardas parašė:

  Jei butu turejejas aipeda, tai butu ir nuo uzpuoliko apsigynes.

 5. it parašė:

  faceit.lt labai giria apple produkcija.visi straipsniai kaip reklama.
  iphone telefonai daug kartu daugiau spinduliuoja ir vien del to nepirkciau tokiu tel.jau nekalbant apie visiskai nelankscia operacine sistema.

  • lempa parašė:

   oho dar ju os sakai nelanksti? pateik argumentu, dar vienas kuris neistengia ipirkt iphono ir vadina delto ji lievu

   • Jūsų Vardas parašė:

    Tipo, tu esi ant tiek durnas, kad tau reikia irodineti, kas yra lankstu ir kas ne ? Pats berankis, nesugebi info susirasti ? Tau patinka, kitiems nepatinka, tai dar nereiskia, kad jis neiperka. Priesingai nei tu, kuris pasemei, ar tevai paeme telefona isismokejimui ant desimt metu.

    Labai teisingai parase, prisiminus ip 6, tai kas diena budavo po penkis straipsnius vien apie, tai. Dar ir dabar rasoma, vos ne, kad gyvybe aifonas ten isgelbejo. Nu soriukas, bet kam cia puldineti zmogu, kuris tiesiog pasake, kad sitas puslapis yra apple fanboju baze. Palyginus mobili.lt yra WP fanboju puslapis, tai ka ? Nors aplistu ten irgi netruksta. Na didesne auditorija, daug ka reiskia.

    Netingeciau, tikrai argumentuociau, vien del pacio ginco proceso, bet tiesiog nematau prasmes irodineti to, ka visi zino. Tu pats kaip aplistas, turbut nusprendei, kad durnu apsimesti lengviau, nei argumentuoti kazka is relaybes.


Kitos kategorijos naujienos