iPhone 6 ir iPhone 6 Plus gerokai papildė ne tik Apple kišenę


Terry Gou CEO Foxconn 680

Kompanija Foxconn pranešė, kad 2015 m. I ketvirtyje gavo rekordinį pelną. Tai pavyko pasiekti dėl milžiniško iPhone 6 ir iPhone 6 Plus populiarumo, kurių surinkimu ir užsiima Foxconn.

Puslapis AppleInsider rašo, kad Foxconn grynasis pelnas šių metų I ketvirtyje pasiekė $998 mln., o tai yra 56% daugiau, nei prieš metus, arba 33% daugiau, nei 2014 m. IV ketvirtyje.

Didžioji dalis pelno buvo gauta, vykdant Apple užsakymus. Foxconn atstovai mano, kad pelno augimas tęsis ir toliau, kadangi naujųjų iPhone pardavimai ir toliau auga užtikrintais tempais.

„Daugelis vartotojų ir toliau keičia savo senus įrenginius į naujus iPhone su dideliais ekranais“, – Foxcoon ataskaitą komentavo Daiwa Capital Markets analitikas Kylie Huang.

Tuo pačiu metu kitas taivaniečių kontraktinis gamintojas, kuris surinkinėja Apple produkciją, „išmaniojo“ laikrodžio Apple Watch deficitą paaiškino darbo jėgos trūkumu. Quanta Computer pareiškė, kad Apple Watch gamybą ribojo darbuotojų deficitas.

Quanta atstovai pabrėžė, jog Apple laikrodžiai daugiau nekelia problemų taivaniečių kompanijai, kalbant apie kokybę ir technologijas. Reikia pažymėti, kad dabar Apple Watch tiekimo terminas sutrumpėjo iki 5-7 savaičių nuo to momento, kad laikrodis užsakomas per Apple Store.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos