Kompiuteriui su Core i7-5960X ir GTX 980 užtenka pasyvaus aušinimo


Vokiečių kompanija Deltatronic išleido darbo stotį PC Silentium! X99, kuri pasižymi visiškai pasyviu aušinimu. Visa tai leidžia pasiekti ne tik ventiliatoriaus neturintis  550 W maitinimo blokas, bet ir aušinimo sistema su dviem stambiais termo vamzdeliais, kurie gali be jokio triukšmo išsklaidyti 240 W šilumos energijos.

Deltatronic PC Silentium X99 01

Visa šoninė kompiuterio korpuso sienelė yra vienas didelis radiatorius, kuriam šilumą perduoda termo vamzdeliai, aušinantys vaizdo plokštę ir centrinį procesorių. Termo vamzdeliai turi bėgius, kurie leidžia reguliuoti vaizdo plokštės padėtį kompiuterio surinkimo metu.

Deltatronic PC Silentium X99 02

Sisteminio bloko šoninė sienelė, kuri atlieka radiatoriaus vaidmenį, parodyta žemiau esančioje nuotraukoje (deja, matyti tik fragmentas):

Deltatronic PC Silentium X99 04

Motininėje plokštėje MSI X99S SLI Plus gali būti įdiegta 64 GB operatyvios atminties, kuri naudoja keturių kanalų konfigūraciją, vaizdo plokštę galima pasirinkti nuo GeForce 210 iki GeForce GTX 980 arba Quadro K4200, tuo tarpu procesoriaus posistemę gali sudaryti bet kuris Haswell-E modelis (iki pat 140 W TDP) ar netgi Xeon E5-2687W v3 (iki pat 160 W TDP).

Bazinė kompiuterio konfigūracija kainuoja 1990 eurų, tačiau su galingais komponentais vartotojui gali atsieiti keletą kartų brangiau. Duomenų kaupikliams numatyti atskiri korpusai su pasyvaus aušinimo radiatoriais.

Deltatronic PC Silentium X99 03

5 komentarai (-ų)

 1. zet parašė:

  afigienai

 2. Cip parašė:

  Na idomu testus pamatyt, nes kažkaip vistiek nelabai tikisi.

 3. n parašė:

  tokia nesamone uz kuria TRUMPA laika turesi ir ziurek vel pareklamuos kad isejo naujas. perki konsole jeigu zaidimus megsti, o ne taskai vejams pinigu. ramiai miegi.

  • zet parašė:

   uzejo nusikalbejimo minute ?

  • nebuk trolis apsiks meduolis parašė:

   breda sneki kokia ant ps4 kokia ant pc grafika, o ka jau apie fps sneket


Kitos kategorijos naujienos