LG Angler ir Huawei Bullhead – naujieji Nexus serijos telefonai


android-l-nexus-5_teaser-680

Puslapis GSMArena praneša, kad šiemet mes pamatysime ne vieną, o iš karto kelias etaloninio išmaniojo telefono Nexus versijas.

Kaip ir buvo tikėtasi, mobilių įrenginių gamyba užsiims kompanijos Huawei ir LG. Korėjiečių kompanija anksčiau yra išleidusi Nexus 4 ir Nexus 5.

LG gamybos išmanusis telefonas šiuo metu žinomas kodiniu pavadinimu Angler. Jis turės 5,2” įstrižainės ekraną, 2700 mAh talpos akumuliatorių. Aparatinės įrangos pagrindą sudarys 6 branduolių procesorius Qualcomm Snapdragon 808, kuris naudojamas LG flagmane G4.

Savo ruožtu, kinų kompanijos Huawei gaminamas Nexus telefonas yra žinomas kaip Bullhead. Jo techninės specifikacijos numato 5,7” įstrižainės ekraną, 8 branduolių Qualcomm Snapdragon 810 ir 3500 mAh talpos akumuliatorių.

Šaltiniai taip pat praneša, kad šiemet kompanija Google atsisakė planų išleisti naują planšetinį kompiuterį, todėl ir toliau bus prekiaujama praėjusiais metais debiutavusiu Nexus 9.

3 komentarai (-ų)

  1. Jūsų Vardas parašė:

    huiawey aisku bus nieko gerol, bet is lg turbut irgi jokiu lukesciu neverta tureti. Padarys 5 updeita, su naujesniu gelezimi.

    Kazkaip galetu nexus buti rimta linija, o ne, tai kazkokio flagmeno pagrindu sukurta google edition versija. Gal kada ir sulauksime kazko panasaus.

  2. subbas parašė:

    Andrius :)))

    Jūsų vardas geriau už visus žino kad bus blogai. O juk nexus 5 buvo the best, paprastas, aiškus, patogus, malonus. Gaila kad Lg nepasimokė ir į naują modelį neįdėjo talpesnės baterijos, man asmeniškai Nexus 5 tik to ir trūko. Tikiuosi Huawei padarys kažką panašaus į Nexus 6, nes Motorola nueėjo geru kelių, su spec. kamera ir baterija normalia. Lauksim ir žiūrėsim į naujus Nexus modelius, o Jūsų Vardas toliau žinos kad viskas blogai todėl naudos Galaxy Ace. Tūzas blyn :DDD


Kitos kategorijos naujienos