LG parodė 0.97 mm storio televizorių


LG-OLED-less-than-1-mm-680

Kompanija LG pademonstravo naujas OLED ekranų galimybes, sukurdama vos 0,97 mm storio ekraną, kurį galima pritvirtinti prie sienos, naudojant magnetus – fiksatorius, praneša leidinys Yonhap News.

Naujos kartos OLED ekrano įstrižainė sudaro 55“, tuo tarpu svoris neviršija 1,9 kg, taigi tokį televizorių gali pakelti net ir trapios dailiosios lyties atstovės. Beje, šiuo metu ploniausias OLED ekranas, kurį siūlo kompanija LG, yra 4,3 mm storio.

LG pavyko žymiai sumažinti OLED ekranų broko procentą. Faktiškai per pusantrų metų pavyko pasiekti tokių rodiklių, kurie LCD technologijos atveju buvo pasiekti per 10 metų.

lg_wallpaper_oled_680

Šiemet LG ketina išleisti apie 600 tūkst. OLED ekranų, tuo tarpu 2016 m. šis rodiklis gali būti padidintas iki 1,5 mln. vienetų.

TV technikai ir reklamos segmentui bus pasiūlyti OLED ekranai, kurių įstrižainė sudaro 99“, ir visa tai nutiks jau šiais metais. Technologija P-OLED taip pat bus tobulinama, ji leis kurti laksčius ekranus, skirtus dėvimai elektronikai ir automobilių bortų kompiuteriams.

9 komentarai (-ų)

 1. anonim parašė:

  kokia graži asian :)))

 2. Kvailys tas Jūsų Vardas parašė:

  Nieko, tuoj Samsungas nusikopijuos ir pristatys kaip „savo“…visados jie taip daro.

 3. yra parašė:

  Svarbu kad kuo daugiau kuopijuotu tuo greiciau atpigs ir galesim kabint ant savo sienu

 4. Vardenis parašė:

  Tegu išdidina iki 3x5m dydžio su tokiu plonumu ir nebereiks tapetų/dažų.

 5. HesAlwaysNearUs parašė:

  Aš tai sapnavau TV parduotuvę, o jų įstrižainės buvo kaip nuo balkono apačios kambo iki kito lango kampo viršaus… O dar kitų buvo per visą kambario sieną. Gal tikrai tokia ateitis ir bus…

 6. Jūsų Vardas parašė:

  Dzin tonik, eilinis perliukas.

  Cia joks televizorius, cia tiesiog ekrano nuliacas. Jis net vaizdo nerodo kiek matau, paveiksliukas idetas ir tiek.

  Ir jei tai butu televizorius, ka su juo veikti ? Nei HDMI, nei USB, nei koloneliu, nei vienos jungties. Galetu pagaliau butu kokybiskos rasliavos, o ne kiekybiskos.

 7. YRA parašė:

  Kam tos jungtis? wifi, bluetooth ar dar kitu belaidziu sistemu uztenka

  • Jūsų Vardas parašė:

   Na, jo ypac su DSL nuosavuose namuose, arba daugiabuciuose, kur pilna wifi tasku ir dar balazin ko.

   Kvadrateliu pornografija is vaizdo, nekitaip. Ir ka jau kalbeto, kad visi kiti iki siol gaminti ir turimi dalykeliai netiks.

   Po gal 10 metu, gal tada ir pasvajoti galima butu apie belaidi irengini. Na ir zinoma dar -10 metu is gyvenimo gali isisbraukti, nuo visu bangu, geiciau vezi ar kita triperi pasigausi.


Kitos kategorijos naujienos