Microsoft HoloLens akiniai bus brangesni, nei konsolės


hololens-ms-680

Praėjusią savaitę Microsoft suteikė galimybę visiems konferencijos BUILD 2015 lankytojams susipažinti su akiniais HoloLens, kurie turėtų pasirodyti rinkoje kartu su operacine sistema Windows 10.

Skirtingai nei virtualios realybės šalmai, kurie yra periferiniai įrenginiai, HoloLens laikomas autonominiu kompiuteriu su savo nuosavu centriniu procesoriumi, linzėmis – monitoriais ir kamerų sistemą, fiksuojančią aplinką ir aplinkinių judesius.

Naujausiame The New York Times straipsnyje atskleidžiami trys svarbūs faktai apie Microsoft HoloLens. Visų pirma, šis virtualios realybės įrenginys rinkoje pasirodys artimiausiais mėnesiais kartu su Windows 10.

Antra, Microsoft ne veltui įsigijo Minecraft kūrėjus: taip siekiama integruoti žaidimą į virtualios ir papildytos realybės technologijomis.

Galiausiai buvo pagarsinta (nors ir sąlyginiais dydžiais) planuojama HoloLens kaina. Microsoft atstovų teigimu, įrenginys nebus pigesnis nei konsolės, o tai reiškia, kad už akinius teks sumokėti daugiau nei $400 (būtent tiek prašoma už Xbox One).

Kaip jau buvo minėta, HoloLens bus galima naudoti ne tik žaidimams ir buityje: šis įrenginys padės kurti ir mokomąsias programas, kurios bus pritaikytos švietimo ir kitose srityse.

Vienas komentaras

  1. awe parašė:

    Uoj kaip laukiuuuu ^^ is pirmo karto pamacius labai susidomejau, matosi microsoft pradeda zengti i nauja kompiuteriu era palikdama savo konkurentus 🙂


Kitos kategorijos naujienos