Microsoft Surface Pro 4 pasirodys šį mėnesį


microsoft-surface-2-launch-680

Apie tai, kad Windows 10 pasirodys vasaros viduryje, pradėta kalbėti po AMD ketvirčio ataskaitos, kurioje buvo prasitarta apie naujos Microsoft operacinės sistemos debiuto laikotarpį. Natūralu, kad nieko nenustebino gandai, kad Surface Pro 4 su Skylake platforma debiutuos panašiu metu.

Vis tik puslapis SlashGear, remdamasis patikimais šaltiniais, praneša, kad planšetinio kompiuterio Surface Pro 4 anonso sulauksime jau gegužės mėnesį, tačiau jo pagrindą sudarys Intel Core i5 procesorius su Broadwell architektūra.

Nedidelis Broadwell energijos suvartojimo lygis leis planšetei naudoti pasyvią aušinimo sistemą, tačiau ventiliacinės angos korpuse vis tiek išliks. Be to, akumuliatorius gali ne tik sumažinti savo matmenis, bet ir talpą, tačiau darbo laikas turėtų išlikti toks pats.

Ketvirtos kartos Surface Pro 4 gaus 12“ įstrižainės 2160 x 1400 taškų raiškos ekraną, galimybę įvesti informaciją su specialia plunksna N-Trig. Prijungiama klaviatūra ir docking-stotelė bus analogiška, kaip ir Surface Pro 3.

Beje, Surface Pro 3 buvo pristatytas 2014 m. gegužės 20 d., todėl nieko nuostabaus, jei ketvirtos kartos versija pasirodys būtent šį mėnesį. Deja, šios informacijos Microsoft oficialiai dar nepatvirtino.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos