NVIDIA: „Serverių rinkoje Intel procesoriams nėra lygių“


Intel-engineer-CPU-680

Kompanijų Intel ir NVIDIA galime nelaikyti tiesioginiais konkurentais, tačiau procesorių gigantas yra didžiausias integruotos grafikos gamintojas, tuo tarpu NVIDIA iki šiol iš Intel gauna licencines išmokas už kai kurių technologijų naudojimą.

Įdomu tai, kad NVIDIA ketvirčio ataskaitos konferencijoje kompanijos prezidentas Jen-Hsun Huangas gerai atsiliepė iš karto apie kelias kompanijas, viena iš kurių buvo Intel.

Kalbėdamas apie x86 architektūros procesorių svarbą šiuolaikinei žaidimų industrijai, NVIDIA prezidentas prisipažino, kad serverių segmente, atsižvelgiant į energetinį efektyvumą, Intel procesoriams nėra lygių.

Intel inžinieriams, Jen-Hsun Huango manymu, pavyko atlikti didžiulį darbą. Darbo stočių ir profesionalių sprendimų segmente jau ne pirmą dešimtmetį viską okupavo x86 platformos, ir vargu, ar visa tai pasikeis artimiausiu metu.

Kita dėmesio sulaukusi kompanija – ARM – anot NVIDIA vadovo, turi savo atskirą misiją: suteikti kuo platesniam žmonių ratui prieigą prie skaičiavimo technikos. Įrenginiai, kurie bendrauja su „debesimis“ – štai pagrindinė ARM procesorių naudojimo sritis.

Jen-Hsun Huangas nepateikė savo įvertinimo, kas laukia ARM procesorių serverių segmente, tačiau paaiškino, jog industrija stovi ties didelių pokyčių slenksčiu, „ir viskas dar plėsis.“

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos