NVIDIA vadovas vos tvardosi nepapasakojęs apie naujus produktus


nvidia-ceo-titan-z-launch-680

Per ketvirčio ataskaitos konferenciją NVIDIA prezidentas Jen-Hsun Huangas pareiškė, kad yra labai patenkintas kompanijos specialistų darbo rezultatais bei produktais, kurie bus pristatyti šiais metais.

Kokie tai bus produktai, klausimas atviras. Vis tik NVIDIA galva nurodė tris pagrindines darbo kryptis, kurios bus akcentuojamos 2015 m.: tai asmeniniams kompiuteriams skirti žaidimų sprendimai, į žaidimus orientuotos „debesų“ platformos ir televizoriams skirti Android priedėliai.

Jen-Hsun Huangas nemažai laiko skyrė, bandydamas įtikinti analitikus ir investuotojus, kad asmeniniams kompiuteriams (PC) skirti žaidimai bus visuomet aktualūs. Vien dėl tos priežasties, kad kai kurie žaidimų žanrai siūlo naudoti klaviatūrą ir pelę.

Kitas dalykas, jog ne visi gali įpirkti aparatinius sprendimus, kurie leistų žaisti PC žaidimus, o rinkos potencialas matuojamas milijardu naujų vartotojų. Būtent juos bus ir bandoma patraukti su „debesų“ sprendimais, tokiais kaip NVIDIA GRID ir Android įrenginiais, kurie gali vaizdą transliuoti iš PC į didelį ekraną.

Po kurio laiko, mano Jen-Hsun Huangas, žaidimai turėtų atpigti. Žaidimai vis dažniau bus talpinami „debesyse“, o prieiga prie jų bus galima gauti, naudojant sąlyginai pigius įrenginius.

Bandydamas išvengti tiesioginio atsakymo į klausimą apie naujų produktų pasirodymą, NVIDIA galva prisipažino, kad vos išsilaiko neišduodamas visų paslapčių. NVIDIA darbuojasi toks inžinierių kiekis, kuriančius „ateities GPU“, kokio nėra nė vienoje kitoje kompanijoje.

NVIDIA praktiškai visas jėgas sukoncentravusi į kompiuterinės grafikos sritį. Ir jos sukurti sprendimai leidžia patenkinti plataus spektro rinkos segmentų poreikius. Reikia tik šiek tiek kantrybės, kol bus sulaukta susitikimo su naujais, jaudinančiais NVIDIA produktais, tikino Jen-Hsun Huangas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos