Paprastas būdas padidinti nVidia grafikos spartą iki 5%


Žaidėjai ir kompiuterių entuziastai, turintys net ir galingiausius komponentus, dažnai neatsisako išspausti dar keletą papildomų kadrų per sekundę. Vienas iš Reddit vartotojų pasidalino informacija, kaip galima nVidia vaizdo plokščių produktyvumą padidinti apie 3-5%.

Slapyvardžiu „lhikary“ pasivadinęs vartotojas pastebėjo, kad jo vaizdo plokštė bando transliuoti žaidimą į konsolę NVIDIA Shield, kurios jis, kaip absoliuti dauguma kitų vartotojų, neturi. Tuo užsiima tarnyba „Nvidia Streaming“, kuri automatiškai pasileidžia su operacine sistema Windows.

nvidia-streamer-service-windows

Jei nVidia konsolės neturite ir jūs, tarnybą galima išjungti. Tam galima pasinaudoti komanda services.msc (Start -> Run). Jei randame „NVIDIA Streamer Service“, šią tarnybą sustabdome ir išjungiame, kaip tai parodyta paveiksliuke. Po kompiuterio perkrovimo galima patikrinti, ar tarnyba išjungta.

Reikia turėti omenyje, kad ši NVIDIA tarnyba reikalinga technologijai ShadowPlay, kuri įrašinėja žaidimo eigos procesą Full HD formatu. Jei NVIDIA GeForce tvarkyklės bus atnaujintos, minėtą tarnybą gali tekti pakartotinai išjungti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos