Pasirodė Nexus 7 ir Nexus 10 skirtas Android 5.1.1


Nexus-7-Lollipop-680

Beveik 95% įrenginių su operacine sistema Android vis dar negavo naujausios versijos 5.x Lollipop. Nežiūrint į tai, kompanija Google toliau dirba prie Android atnaujinimų, o vartotojus jau pasiekia versija Android 5.1.1.

Kaip įprasta, pirmieji atnaujinimą gauna Nexus serijos įrenginių savininkai. Kaip jau rašėme anksčiau, pirmuoju Android 5.1.1 gavo ne telefonai ar planšetės, o TV priedėlis Nexus Player, kuris buvo pristatytas praėjusiais metais kartu su Android Lollipop.

Dabar Google pradeda platinti atnaujinimą ir tarp kitų įrenginių, tačiau tarp vis dar nėra naujausių Nexus atstovų – išmaniojo telefono Nexus 6 ir planšetės Nexus 9. Vietoj jų Android 5.1.1 gauna Nexus 10, Nexus 7 Wi-Fi (2012 ir 2013 metų versijos). Atvaizdus galima rasti puslapyje Google Developers.

Didžioji Android įrenginių dalis vis dar laukia atnaujinimo iki Android 5.0, o blogiausiu atveju apskritai šio atnaujinimo negaus. Kompanija HTC praėjusią savaitę pažadėjo atnaujinti praėjusių metų flagmaną HTC One M8 iki Android 5.1 per artimiausiu tris mėnesius.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos