Pirmasis Android One telefonas atkeliavo į Europą


Kompanija Google pagaliau leido ir Europos vartotojams pasidžiaugti biudžetiniais išmaniaisiais telefonais su Android One platforma. Turkija tapo septintąja šalimi, kurioje parduodami Android One mobilūs įrenginiai, po Indijos, Bangladešo, Nepalo, Šri Lankos, Indonezijos ir Filipinų.

android-one-general-mobile

2014 m. rugsėjį anonsuota operacinė sistema Android One yra beveik etaloninė Android versija, kuri turėtų išpopuliarinti šią platformą besivystančiose šalyse, o kartu suteikti galimybę maksimaliai greitai pateikti Android atnaujinimus.

Turkijoje kompanija Google kartu mobiliojo ryšio operatoriumi General Mobile pristatė išmanųjį telefoną, kuris turi pažangesnes specifikacijas, nei kitose šalyse. Modelis General Mobile 4G prekyboje debiutuos gegužės 15 d., jis turės Android 5.1.1 ir dviejų metų garantiją.

Telefonas turi 5“ HD (1280 x  720) ekraną su IPS matrica ir Gorilla Glass 4. Vietoj MediaTek procesoriaus naudojamas 4 branduolių Qualcomm Snapdragon 410, įdiegta 2 GB RAM, 16 GB duomenų kaupiklis, 13 MP ir 5 MP kameros, 2500 mAh baterija. Korpuso storis neviršija 9,53 mm.

General Mobile 4G, kaip matyti iš pavadinimo, palaiko LTE mobiliojo ryšio standartą, o prekyboje jis kainuos apie 230 eurų.

5 komentarai (-ų)

 1. ITfanboy parašė:

  Nelabai suprantu kas čia per etaloninė versija, jai parašta, kad 5.1.1?
  Tai ką męs naudojam prasčiokų androida 😀

  • taip mes naudojam parašė:

   skaitom – > „… beveik etaloninė Android versija, kuri turėtų išpopuliarinti šią platformą besivystančiose šalyse …“ . Lietuva yra ir priklauso prie besivystančių šalių…

 2. thermal parašė:

  Daugiau tokių telefonų Lietuvoje būtų, pilnai užtektų, kaip ir Moto G. Gal ir kiti gamintojai kainas tada numestų. Konkurencija – GOOD.

  • Jūsų Vardas parašė:

   Tai, kad nesutikciau. Tokia kaina moketu uz SD410 ..

   Pvz meizu mi note ten kazkoks ,mobilioj kainuoja tiek pat, o parametrai per sviesmeti geresni.


Kitos kategorijos naujienos