Planšetofonai – išmaniųjų telefonų rinkos ateitis


Phablets_680

Kompanijos Yahoo padalinio Flurry Analytics ekspertai publikavo ataskaitą, iš kurios matyti, jog planšetofonų populiarumas smarkiai auga. Ekspertai planšetofonais laiko išmaniuosius telefonus, kurių ekranų įstrižainė yra 5-6,9“ diapazone.

Per paskutinius kelerius metus planšetofonų rinkos dalis išaugo daugiau nei trigubai – nuo 5% iki 20%, kalbant apie bendrą naudojamų išmaniųjų telefonų skaičių.

Didžiausią žalą planšetofonai padarė išmaniesiems telefonams, kurių ekranų įstrižainė sudaro 3,5 – 4,9“. Statistika remiasi 1,6 mlrd. mobilių įrenginių, dirbančių su 540 tūkst. programėlių, analize.

Planšetofonų rinkos pionieriumi galima laikyti 2011 m. debiutavusį 5,3“ telefoną Galaxy Note, kuris per pirmus metus buvo parduotas 50 mln. egzempliorių tiražu. Natūralu, kad konkurentai negalėjo nepastebėti šio sėkmės, todėl dabar planšetofonus siūlo ir kiti rinkos gigantai, tokie kaip Apple, Huawei, LG, Lenovo, Microsoft ir kiti.

Ypatingu populiarumu planšetofonai pasižymi Azijoje, kurioje šie mobilūs įrenginiai yra pagrindinis langas į Internetą. 2013 m. II ketvirčio statistika parodė, kad šiame regione planšetofonų tiekimas buvo dvigubai didesnis, nei nešiojamų kompiuterių ar planšečių.

Planšetofonai padarė neigiamą įtaką ir 7“ planšetiniams kompiuteriams, tai gerai matyti ir iš mažėjančių iPad Mini pardavimų. Kalbant apie platformas, daugiausia planšetofonai naudoja Android, tačiau pirmieji Apple planšetofonai leido kompanijai uždirbti rekordinius pelnus.

3 komentarai (-ų)

 1. eilinis parašė:

  O aš naudojuosi 4′ smartu ir pilnai tokio dydžio užtenka, bei tobula, kai dar gali viena ranka įdealiai valdyti savo išmanujį draugą.

  • Jūsų Vardas parašė:

   Tai tavo rakos moteriskos. As 4.5 puikiai viena ranka naudoju, o ir su 5 nera problemu. Ka zinau, nusikapok rakas, nereiks skustis. Didesnis dabar yra geresis, nuo pats note ispopulerejimo.

 2. Aš Čia parašė:

  „Jūsų Vardas“, kodėl didesnis yra geresnis? Nuo kada jei telefonas yra 5″ ar daugiau reiškia, kad jis negali būti šūdo gabalas, kaip kiti vadina „plyta“?.. Pats turiu 5″ telefoną kuris veikia be priekaištų, anyway keisiu į mažesnį, 4″ ekran dyďžio telefoną.


Kitos kategorijos naujienos