Oficialiai pristatytas Android telefonas HTC J Batterfly


HTC-J-butterfly-HTV31

Kompanija HTC išplėtė savo išmaniųjų telefonų asortimentą, pristatydama naują modelį J Batterfly, kuris palaikys kompaniją šiemet išleistiems One M9, One M9+ ir E9+.

Raidė „J“ reiškia, kad išmanusis telefonas bus skirtas tik Japonijos rinkai, tačiau jo debiutas numatytas ir tarptautinėje rinkoje, tik modelis vadinsis HHTC Batterfly 3.

Kaip ir HTC One Е9+ ir М9+, naujokas turi 5,2“ ekraną su Quad HD (2560 x 1440) raiška, tačiau vietoj MediaTek procesoriaus naudojamas 8 branduolių Qualcomm Snapdragon 810.

Nugarinėje dalyje įdiegta 20,2 megapikselių kamera su erdvės gylio sensoriumi bei šalia patalpina kamera Duo, kurios raiška – 13 megapikselių.

Iš kitų HTC J Batterfly specifikacijų galima paminėti 3 GB RAM, 32 GB duomenų kaupiklį ir microSD kortelių skaitytuvą, korpusas apsaugas nuo drėgmės ir dulkių (standartas IP55/IP57).

Už garsą atsakinga sistema Dual BoomSound. Naudojama  2700 mAh baterija su greito įkrovimo technologijos palaikymu (tiesa, šiuo atveju reikės įsigyti papildomą adapterį). Iš bevielių sąsajų minimos, Wi-Fi, Bluetooth, NFC, mobiojo ryšio standartas 4G LTE-Advanced.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos