Qualcomm Snapdragon 820 supaprastins darbą su fotografijomis


lg-g-flex-snapdragon-680

Kompanijos Qualcomm vadovybė patvirtino, kad iki birželio mėnesio pabaigos ketinama išleisti procesorių Snapdragon 820, kuris gaus firminę 64 bitų architektūrą, o jo gamyboje bus naudojami FinFET tranzistoriai.

Duodamas interviu leidiniui Forbes, kompanijos Qualcomm marketingo padalinio vadovas Timas McDonough papasakojo apie naujas Snadpragon 820 galimybes. Tai bus pirmasis procesorius, kuris naudos koncepciją Zeroth.

Procesoriaus gebėjimas atpažinti atvaizdus ne tik leis automatiškai nustatyti optimalius parametrus nuotraukose, tačiau ir palengvins jų paieškos bei susisteminimo procesą. Kiekvienai nuotraukai procesorius priskirs žymas. Pavyzdžiui, komanda surasti visas fotografijos, kuriose matyti žmogus pliaže su bananu rankose, leis telefonui apsiriboti tik tam tikrais vaizdais.

Kartu Qualcomm atstovas dar kartą paneigė gandus dėl Snapdragon 810 perkaitimo problemų. Jo teigimu, pastaroji nuomonė susidarė, bandant mobilių įrenginių prototipus, tuo tarpu serijiniams gaminiams kritinis perkaitimas nebūdingas.

Atsakydamas į klausimas, kodėl LG G4 įdiegtas Snapdragon 808, Timas McDonough tikino, kad taip pasielgta dėl komplektacijos optimizavimo – LG G4 nereikia dirbti su 4K raiška savo nuosavame ekrane. Be to, Snapdragon 808 yra šiek tiek pigesnis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos