Qualcomm taip pat ruošia 10 branduolių Snapdragon 818


paul-jacobs-qualcomm-snadpradong-680

Kompanija MediaTek neseniai pristatė savo pirmąjį 10 branduolių mobilų procesorių Helio X20. Nuo jos nusprendė neatsilikti ir Qualcomm, kuri paruošė SoC mikroschemą Snapdragon 818, taip pat turinčią dešimt branduolių.

Remiantis neoficialiais duomenimis, Snapdragon 818 turės keturis Cortex-A53 (1,2 GHz) su bazine sparta, keturis Cortex-A72 (2.0 GHz), dirbančius maksimalaus apkrovimo metu, ir du vidutine sparta veikiančius Cortex-A53 (1.6 GHz).

Naujoji SoC mikroschema palaikys LPDDR4 operatyviąją atmintį (palyginimui, MediaTek Helio X20 – tik LPDDR3), taip pat naudos integruotą grafiką Adreno 532.

snapdragon818

Snapdragon 818 sudėtyje rasime 4G LTE Cat.10 standartą palaikantį mobiliojo ryšio modemą (MediaTek atveju – LTE Cat.6), tuo tarpu gamyboje bus naudojama 20 nm technologija.

Visai tikėtina, kad Qualcomm sprendimas šiek tiek atsiliks savo sparta nuo MediaTek flagmano dėl mažesnių dažnių ir architektūrinių skirtumų, tačiau dabar reikia sulaukti oficialaus Snapdragon 818 egzistavimo patvirtinimo.

2 komentarai (-ų)

 1. Jūsų Vardas parašė:

  Cia vietoj SD810 visasko ;DDD reikia skaiciuku magija pasinaudoti.
  Testuose turbut nekazka vistiek, koks mediatekas ar exynas suvarys :3

  Jau kuris laikas, man qq atrodo, kaip besokantis i nuvaiziavusi traukini. Na tiesiog toks jausmas, kad jie nebespeja. Ir viskas prasidejo nuo to, kai apple pristate 64 bitu proca.

 2. thermal parašė:

  qualcommas nieko žymiai geresnio nesugalvoja, o jei ir turi, tai per brangu, kai visi turi galimybe pasiimti mediatekus ir pan.

  reikia piginti savo cpu/gpu, o qualcomm arba nenori, arba nesugeba.

  kažkada qualcommas juokėsi iš 8 procų, dabar pats toj pačioj baloj sėdi ir garsiai reklamuojasi.


Kitos kategorijos naujienos