Testinės Microsoft Office programų versijos jau prieinamos Android


Kompanija Microsoft išleido testines Office programėlių versijas, kurios nuo šiol prieinamos ne tik Android planšetiniuose kompiuteriuose, tačiau ir išmaniuosiuose telefonuose.

Šiuo metu biuro programų pakete galima rasti sąlyginai nemokamus Word, Excel ir PowerPoint, tuo tarpu norint gauti pilną funkcionalumą, teks prenumeruoti Office 365.

office-for-android

Norint gauti prieigą prie Word, Excel ir PowerPoint, būtina įstoti į bendruomenę Microsoft Office for Android socialiniame tinkle Google+, tapti testuotoju, pasinaudoti specialia nuoroda. Kiek vėliau nuoroda į Google Play taps aktyvi. Tapimo testuotoju patvirtinimas gali užtrukti apie 4 valandas.

Darbui su Android skirta Office testine versija prireiks išmaniojo telefono su 1 GB operatyvios atminties, taip pat operacinės sistemos Android KitKat 4.4.x (arba naujesnės).

Biuro programėlių paketas gavo pagrindines funkcijas – peržiūros, sukūrimo ir redagavimo, o taip pat leidžia atidaryti dokumentus ne tik iš firminės Microsoft „debesų“ tarnybos OneDrive, tačiau ir Google Drive, Dropbox ir kitų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos