Thermaltake Suppressor F51 – korpusas tylos gerbėjams


Kompanija Thermaltake savo asortimentą papildė nauju korpusu, kuris vadinasi Suppressor F51. Šį kartą gamintojas didžiausią dėmesį skyrė triukšmo lygio sumažinimui: viduje esanti plieno konstrukcija pilnai padengta garso izoliacija.

thermaltake_suppressor_f51_1

Thermaltake Suppressor F51 bus siūlomas dviejų modifikacijų – su permatoma šonine sienele ir su įprasta. Matmenys sudaro 525 x 230 x 577  mm, svoris pilnai metalinės versijos siekia 12,7 kg, tuo tarpu su permatoma šonine sienele – 11,8 kg.

thermaltake_suppressor_f51_2

Gamykliškai įdiegti du ventiliatoriai – 200 mm sukasi 600-800 aps./min. sparta priekinėje korpuso dalyje (jį galima pakeisti trimis 120 mm ventiliatoriais arba keliais 140 mm), tuo tarpu nugarinėje dalyje yra 140 mm ventiliatorius, kuris sukasi 1000 aps./min.

thermaltake_suppressor_f51_3

Papildomai šoninėje sienelėje galima įdiegti vieną ventiliatorių, viršuje – tris, apačioje – du, yra keletas vietų, kuriuose tilptų 420 mm dydžio skysčių aušinimo sistemų radiatoriai. Korpusas turi specialų kontrolerį, prie kurio galima prijungti ventiliatorius bei valdyti jų greitį, spaudant specialius mygtukus priekinėje korpuso dalyje.

thermaltake_suppressor_f51_5

Procesoriaus aušintuvo aukštis neturėtų viršyti 185 mm, o vaizdo plokštės ilgis turėtų būti iki 310 mm, tačiau nuėmus duomenų kaupiklių skyrius, šis parametras padidėja iki 465 mm.

thermaltake_suppressor_f51_4

Duomenų kaupiklių skaičius gali siekti 6 vnt. (2,5“ arba 3,5“ formato), tuo tarpu 5,25“ įrenginių galima įdiegti du.

Priekinė dalis yra dviguba, naudojamos durelės, todėl priekyje esančios periferinės jungtys yra viršutinėje dalyje. Turime po du USB 3.0 ir USB 2.0 lizdus, ventiliatorių valdymo mygtukus, ausinių ir mikrofono lizdus, įjungimo ir perkrovimo mygtukus.

thermaltake_suppressor_f51_6

Thermaltake nenurodė, kada prekyboje pasirodys Suppressor F51 ir kiek jis kainuos, tačiau pažymėjo, kad naujovė bus demonstruojama birželio mėnesį vyksiančioje parodoje Computex 2015.

4 komentarai (-ų)

 1. kam tas vardas parašė:

  fainas korpusas

 2. kazkas parašė:

  ar man vienintelem sis korpusas primena koki is fractal design? Labai ju stiliaus, nenustepciau jeigu identiska kopija tik kiek patobulintas

 3. Konkorezis parašė:

  Tai kad ne vien Fractal Design gamina tokios formos korpusus,jau senai tokius gamina ir Antec ir Lian-Li ir ne vien sitie dar.Sitoks dizainas,senas kaip pasaulis.:)

 4. kazkas parašė:

  stai ziurekit ka netycia radau, prasideda nuo 47min
  https://www.youtube.com/watch?v=gefghamHjpc


Kitos kategorijos naujienos