AMD neleis spartinti Radeon R9 Fury X naudojamos HBM atminties


Kalbėdama apie tai, kad Radeon R9 Fury X maitinimo posistemė su šešiomis fazėmis gali atlaikyti 400 A apkrovą, o aušinimo sistema išsklaidyti iki 500 W šiluminės energijos, AMD leido suprasti, kad naujas produktas turi milžinišką spartinimo potencialą.

radeon-r9-fury-x-specs-01

Vis tik puslapis Legit Reviews teigia, kad AMD turi labai informacijos apie HBM atminties spartinimo įtaką bendram produktyvumo lygiui, todėl standartinėse tvarkyklėse nebus jokių įrankių, kurie leistų didinti HBM atminties taktinį dažnį.

radeon-r9-fury-x-specs-02

Tiesa, tai nereiškia, kad spartinti Radeon R9 Fury X vaizdo plokštės atmintį nebus galima, naudojant trečių šalių programinę įrangą ar modifikuotas BIOS versijas.

Kitas momentas – visą atsakomybę dėl sugadintų Radeon R9 Fury X prisiims patys AMD partneriai, kurie garantinį aptarnavimą turės atlikti savo lėšomis, jei dėl HBM atminties spartinimo grafiniai adapteriai sugestų.

radeon-r9-fury-x-specs-03

Savo ruožtu, grafinių procesorių Fiji spartinimui kompanija AMD netrukdys. Dar daugiau, kompanija tvirtina, kad dauguma Radeon R9 Fury X vaizdo plokščių gali GPU taktinį dažnį be didesnio vargo padidinti nuo 1050 MHz iki 1150 MHz. atitinkami eksperimentai, matyt, jau atliekami, kadangi pirmosios Radeon R9 Fury X apžvalgos bus publikuotos birželio 24 d., t.y. jau šį trečiadienį.

6 komentarai (-ų)

 1. kocynas parašė:

  trifazio kempo reikia kad 400 A srove paduotu 😀 manau turetu buti 40A kas gaunasi 480W

 2. aha parašė:

  Gal ten 0.05 volto 🙂

 3. thermal parašė:

  Pasižiūrės AMD, kaip useriai spartina. Jei nebus daug gedimų dėl sudegusios atminties, vėliau aktyvuos hbm turbinimą per catalyst driver’ius. Išsibandys kitų rankomis

 4. Neutralus parašė:

  Tai jei spartinimas yra kažkam priklausomybė, tai tegul nusiperka plokštę už 100 eurų, o ne už 1000 ir tegul spartina iki apsisiusiojimo. Pinigų krūvą sutaupys.

  • Zero parašė:

   na jei tau papildomi 20% performo nerūpi tai gali nespartint

   • kam tas vardas parašė:

    tai isleis gamintojai patys paspartintas su savo spartinimo softu


Kitos kategorijos naujienos