Apple bandys pervilioti Android vartotojus su programėle „Move to iOS“


best_ios_apps_iphone-680

iPhone 6 ir iPhone 6 Plus kompanijai Apple tapo didžiule sėkme, kuri leido technologijų gigantui tapti brangiausia pasaulyje korporacija. Siekdama pasinaudoti savo sėkme, Apple yra linkusi pervilioti kuo daugiau vartotojų iš konkuruojančios platformos – Android, o tam reikalui sukūrė programėlę „Move to iOS“.

Programėlė leidžia be didesnio vargo perkelti kontaktų sąrašus, pranešimų istoriją, fotografijas ir vaizdo klipus, naršykles korteles, el. pašto paskyras, kalendorių, ekrano paveiksliukus, DRM apsaugos neturinčius garso failus ir knygas iš Android į iOS.

Nemokamos programėlės iš Google Play Store turėtų būti pakeistos į Apple App Store turimus analogus, jei tik tokie yra. Mokamos Android programėlės bus pridėtos į App Store vartotojo pageidavimų sąrašą.

Apple žada maksimaliai saugų duomenų perkėlimo procesą, kurio metu jie nepateks į trečių šalių rankas. Kaip tiksliai veiks minėtas procesas, nepranešama. Po proceso pabaigos vartotojui bus pasiūlyta perdirbti jo Android mobilų įrenginį.

Apie programėlę nebuvo kalbama praėjusiame renginyje WWDC 2015, tačiau ji pasirodė iOS 9 skirtame puslapyje. Kiek anksčiau Apple vadovas Timas Cookas kalbėjo, kad po iPhone 6 pasirodymo perbėgėlių iš Android į iOS skaičius pasiekė maksimalų skaičių per paskutinius trejus metus.

3 komentarai (-ų)

 1. ad parašė:

  go to hell

 2. lempa parašė:

  nu z2 tr tai aciu ne, maziukas tas iphone ekranas…

  • asd parašė:

   Kokia cia nesamone suskelei tai nu na… iphone 6 mazesnis 0.5 colio, o iphone 6 plus didesnis 0.3 colio… Tai bent mazumas.


Kitos kategorijos naujienos