Apple Watch pardavimų statistika ir iPad mini gamybos nutraukimas


apple-watch-sport-680

Kompanija Apple dar nėra pristačiusi savo firminių  išmaniųjų laikrodžių pardavimų statistikos, tačiau yra kiti informacijos šaltiniai, tokie kaip kompanija Slice Intelligence.

Šaltinio teigimu, birželio mėnesio viduryje, t.y. praėjus kiek mažiau nei porai mėnesių po Apple Watch debiuto, šio išmaniojo laikrodžio pardavimai sudaro apie 2,79 mln. vienetų.

Palyginimui: per 2014 m. antrą pusę buvo parduota apie 720 tūkst. išmaniųjų laikrodžių, kurie naudoja Google operacinę sistemą Android Wear.

Apple Watch yra pelningiausias Apple produktas ir pirmasis su keičiamais komponentais, o būtent, apyrankėmis, kurios taip pat uždirba kompanijai nemažai pelno.

Slice Intelligence statistika rodo, kad 17% Apple Watch pirkėjų papildomai įsigyja ir papildomą apyrankę. Pastarosios minimali kaina sudaro $49, kai gamyba – vos $2,05 (ši suma nenumato įpakavimo ir išlaidų tiekimui).

ipad_mini_3_black_box-680

Tuo pačiu metu ekspertai pastebėjo, kad iš Apple el. parduotuvės dingo pirmos kartos planšetinis kompiuteris iPad Mini. Praėjusiais metais jo kaina buvo sumažinta iki $249 ir tokia išliko apie aštuonis mėnesius.

iPad mini šiuo metu yra dveji su puse metų, o savo specifikacijomis jis panašus į ketverių metų senumo iPad 2. Tai paskutinis iOS įrenginys be Retina ekrano. Beje, iOS 9 palaikys ir nemažai senų modelių, tačiau kai kurios funkcijos bus neprieinamos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos