ASUS giriasi visiškai automatizavusi vaizdo plokščių gamybą


asus-r9-290x-matrix-680

Po dvidešimties metų dalyvavimo vaizdo plokščių rinkoje kompanija ASUS pranešė įdiegusi pirmą pasaulyje visiškai automatizuotą vaizdo plokščių gamybos liniją, rašo puslapis Tom’s Hardware Guide.

Visi su komponentų montavimu ir litavimu susiję darbai nuo šiol bus atliekami robotų. Šis technologinis procesas buvo pavadintas „Auto-Extreme“, juo ASUS nuo šiol bandys įrodyti vartotojams, kad jos firminės vaizdo plokštės yra pranašesnės už konkurentus.

Robotų lituojami komponentai vaizdo plokštėse galės būti išdėstyti tankiau, nei rankinio montavimo atveju. tai leis optimizuoti vaizdo plokštės dizainą, sumažinti atstumą tarp atskirų komponentų.

Plokščių gamyba galės būti perkelta į kitą terpę, kurioje elementai negalės sąveikauti su dulkėmis ir deguonimi tokia apimti, kaip tai būdavo pusiau automatinio surinkimo atveju.

Robotų gaminamo vaizdo plokštės turėtų tarnauti ilgiau, dirbti patikimiau, kartu sumažins gamintojo išlaidas garantiniam aptarnavimui ir grafinių adapterių keitimui. Pirmosios ASUS vaizdo plokštės, pagamintos visiškai automatinėse linijose, priklausys „jubiliejinei serijai“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos