Bethesda pardavė Fallout 4 kopiją už 2240 butelių kamštelių


f4-boxes

Praėjusią savaitę Internetą apskriejo žinia, kad vienas iš Fallout serijos gerbėjų, vardu Setas, nusprendė užsakyti Fallout 4 ir susimokėti valiuta, kuri naudojama šiame RPG žaidime.

Fallout gerbėjas kompanijai Bethesda nusiuntė dėžę, kurioje buvo net 2240 butelių kamštelių. Kūrėjai gavo siutinį, ir panašu, kad toks žaidimo užsakymo būdas jiems labai patiko.

Už originalumą Bethesda ne tik išsiųs Fallout 4 kopiją, kai tik žaidimas debiutuos prekyboje, tačiau visus atsiųstus kamštelius perves Fallout 3 žaidime egzistuojantį banką „People’s Bank of Point Lookout“, iš kurio žaidėjas ir galės pasiimti savo virtualiąją valiutą.

Setas prisipažino, kad naujos Fallout dalies laukė septynerius su puse metų, ir tiek pat laiko rinko butelių kamštelius, kol mokėsi programuotojo specialybės (per tą laiką Setas spėjo įgyti bakalauro laipsnį). Surinkti kamšteliai svėrė kiek daugiau nei 5 kg.

Priminsime, kad Fallout 4 pasirodymas prekyboje numatytas 2015 m. lapkričio 10 d. Platformos – PC, Playstation 4 ir Xbox One.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos