BlackBerry gali išleisti Android išmanųjį telefoną


blackberry-passport-announcement-680

Šiuo metu užimdama vos 0,4% mobilių operacinių sistemų rinkos, kompanija BlackBerry priversta imtis priemonių, kad išgyventų. Kai kurie ekspertai kalba apie tam tikrų padalinių, nekilnojamojo turto pardavimą bei personalo sumažinimą.

Naujienų agentūra Reuters, remdamasi savais šaltiniais, praneša, kad kanadiečių išmaniųjų telefonų gamintojas žvalgosi į Google operacinės sistemos Android pusę.

Jau dabar BlackBerry verslo klasės produktai leidžia valdyti trečiųjų šalių sukurtus išmaniuosius telefonus, tačiau kitu žingsniu gali tapti mobilus įrenginys su Android.

Neatmetama galimybė, kad juo taps rudenį pasirodysiantis modelis su išstumiama QWERTY klaviatūra, po kuria slėpsis sensorinis ekranas. BlackBerry atstovai neigia galimybę atsisakyti savo platformos ir išleisti mobilių įrenginių su Google Android.

Net jei BlackBerry išleis įrenginį su kita operacine sistema, kompanija ir toliau naudos savo firminės platformos BlackBerry 10 galimybes.

Reikia pažymėti, kad neužilgo iki savo išmaniųjų telefonų pardavimo kompanijai Microsoft, suomių Nokia taip pat domėjosi Android, tačiau nauji verslo savininkai šią iniciatyvą dėl suprantamų priežasčių plėtoti nesiryžo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos