HP pristatė savo pirmąjį nešiojamą kompiuterį su USB-C lizdu


Nedidelis, simetriškas USB Type-C lizdas (USB-C) jau debiutavo naujausiuose Apple MacBook ir Google Chromebook nešiojamuose kompiuteriuose. Dabar prie jų prisidės ir Hewlett-Packard (HP) hibridinis nešiojamas kompiuteris Pavilion x2, rašo The Verge.

HP Pavilion x2 gali pasigirti naujuoju USB-C lizdu, per kurį galima įkrauti kompiuterio bateriją. Laimei, HP nekopijavo Apple, todėl Pavilion x2 turi ir kitų lizdų, tame tarpe įprastą USB 2.0.

hp-pavilion-x2_red-left-facing

Reikia pažymėti, kad HP kompiuteryje naudojamas USB-C lizdas neišnaudos visų USB 3.1 standarto privalumų, kadangi jis veiks lygiai tokia pačia sparta, kaip ir USB 2.0.

Jei nežiūrėtume į USB-C lizdą, HP sprendimas yra gana tipinis hibridinis įrenginys. Klaviatūrą galima atjungti ir įrenginį paversti planšetiniu kompiuteriu, nors daugybė lizdų ir svoris neleis pamiršti, kad prieš akis turime ne visai planšetę.

HP Pavilion x2 pagrindą sudaro 10,1“ įstrižainės IPS ekranas, 4 branduolių Intel Atom procesorius (tiesa, ne naujasis Cherry Trail, o Bay Trail), 32 GB kaupiklis, HDMI ir microSD lizdai.

Programinės įrangos pagrindą sudaro Windows 10. Vartotojai taip pat gaus metinę Office 365 prenumeratą, taip pat 60 nemokamų Skype minučių kiekvieną mėnesį.

HP Pavilion x2 kaina sudaro $299,99, nešiojamo kompiuterio pasirodymas prekyboje numatytas šių metų liepos 21 d.

Taip pat buvo pristatyti ir trys HP Envy serijos nešiojami kompiuteriai, kurie turi 14“, 15,6“ ir 17,3“ įstrižainės ekranus, jų kaina prasideda nuo $700, o pasirodymas prekyboje planuojamas liepos mėnesį.

hp-envy-nb_15.6_left-facing

Pirmieji du Envy modeliai gali turėti HD, Full HD ir Quad HD ekranus, kaip opcija gali būti įdiegta sensorinė sąsaja. Vartotojai galės pasirinkti Intel Core i7 (Broadwell) arba AMD procesorius.

HP Envy naujokas su 17,3“ ekranu turės Full HD ekrano raišką, Intel Broadwell procesorių, GeForce vaizdo plokštę ir keletą skyrių kietiems diskams (bendra talpa gali siekti 4 TB). Kaip opciją galima pasirinkti SSD arba SSD + HDD.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos