HTC One M9 pardavimai prastesni, nei One M8


htc-one-m9-videoleak-680

Puslapis Ubergizmo, remdamasis informuotų šaltinių pateikiamais duomenimis, praneša, kad kompanijos HTC flagmano One M9 pardavimai yra gerokai prastesni, nei tikėtasi.

Pati HTC jau anksčiau buvo paminėjusi, kad jos aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų pardavimai yra silpni, tačiau dabar pasirodė konkretūs skaičiai.

Šaltinio teigimu, pradedant šių metų kovo mėnesiu, kai prekyboje debiutavo HTC One M9, šio išmaniojo telefono pardavimai siekia 4,75 mln. egzempliorių, o tai yra net 43.75% mažiau, nei One M8 pardavimai per pirmus tris mėnesius po jo pasirodymo prekyboje.

Ekspertų teigimu, HTC prastus pardavimus nemaža dalimi lėmė nesėkmės Kinijos rinkoje. Čia konkurencija ypač aštri: vietos gamintojų flagmanai paprastai kainuoja beveik dvigubai mažiau, nei HTC One M9, kurio rekomenduojama kaina vietos rinkoje siekia apie 570 eurų.

5 komentarai (-ų)

 1. Tomas parašė:

  Kada sulauksim M9 Plus! gal kas žino ?

 2. Raimis parašė:

  Jau kokie antri-treti metai kai (dauguma gamintojų) siūlo tą patį produktą tik su didesniu skaičiumi. Žmonės matyt tai pastebėjo ir nemato už ką reikia tiek mokėti kai galima tokio pat produktyvumo aparatą paimti už dvigubai mažesnę kainą. Tas pats su LG G4. Skundžiasi kad pardavimai prasti. Turiu G3 ir apžiūrėjęs G4 neradau jokio skirtumo. Odinis? Realy? Kam to reikia, gi visvien pirksi viršelį. Ekranas šviesesnis:-D. Reikia inovacijų ir bus pardavimai 🙂

  • Andrius parašė:

   Eik eik, kas gali būti svarbiau nei pasigirti koks didelis mano Antutu benchmark score ?

  • Neutralus parašė:

   Kokių tau inovacijų reikia? Kad piršto atspaudą ar akies rainelę nuskaitytų? Gal kad namų darbus paruoštų, kambarį sutvarkytų ir kojines išskalbtų? Nejuokinkit su tom inovacijom. Neperka nes šūdinas fotoaparatas, neįdomus UI ir vidutiniškos visos kitos galimybės už kosmoso kainą. Vienintelis geras daiktas jame yra korpusas, kuris jau irgi atsobodęs.

 3. Ablomas parašė:

  HTC visada per mažai investavo į savo brendą, lyginant su konkurentais. O kiniečiai dėl vardo pamišę.


Kitos kategorijos naujienos