Lenovo ruošia retro stiliaus ThinkPad nešiojamą kompiuterį


Lenovo viceprezidentas ir vyriausiasis dizaineris Davidas Hillas oficialiame kompanijos tinklaraštyje patalpino nuotrauką, kuriame puikuojasi vintažinio stiliaus nešiojamas kompiuteris.

thinkpad-retro-01

Prototipas savo bruožais panašus į XX a. paskutinio dešimtmečio Thinkpad sprendimus su septyniomis mygtukų eilėmis, Trackpoint valdikliu, mėlynu Enter klavišu, gumos pagrindu sukurta danga, įvairiaspalviu logotipu ir kt.

thinkpad-retro-02

Savo vintažinio stiliaus nešiojamą kompiuterį Lenovo viceprezidentas lygina su legendiniais automobiliais Ford Mustang, Fiat 500 arba Mini Cooper, teigia, kad retro stiliaus dizainas kelia susižavėjimą daugeliui Thinkpad prekės ženklo gerbėjams visame pasaulyje.

thinkpad-retro-03

Davidas Hillas mano, kad jei jo nupieštas nešiojamo kompiuterio prototipas būtų pagamintas, jis būtinai surastų savo pirkėją.

Lenovo viceprezidentas paragino oficialaus kompanijos tinklaraščio skaitytojus komentaruose pateikti savo nuomonę, ar tikrai reikėtų, kad toks retro nešiojamas kompiuteris atsirastų tarp serijinių Thinkpad produktų. Natūralu, kad jei susidomėjimas bus didelis, atitinkamas retro nešiojamas kompiuteris tikrai pasirodys prekyboje.

2 komentarai (-ų)

  1. aaa parašė:

    Kaklabarzdziams ilgaplaukiams, apaugusiais lasiniais tikrai patiks 😀

    • Andrius parašė:

      Susitraukusiems mamytės veideliams tai tik aipedas patiks.


Kitos kategorijos naujienos