Lietuviai kuria: „SnoutUp Games“ pristato „Ninja Shurican“


ninja-shurican-01

“Ninja Shurican” – arkadinis “tapšnoklis”, skirtas stiprių nervų žaidėjams, mėgstantiems reakcijos bei koncentracijos išbandymus.

Sukurtas “Flappy Bird” pagrindu, “Ninja Shurican” garsųjį pirmtaką papildo lygių sistema, dinamiškomis kliūtimis ir priešais, prieš kuriuos valdomas herojus gali kautis besišvaistydamas kardu arba svaidydamas žvaigždutes (šurikenus).

Žaidimo veiksmas vyksta pragariškame demonų bei spąstų pilname požemyje, kur palaipsniui sunkėjančius lygius teks prašoliuoti pagrindiniam personažui.

ninja-shurican-02

Pradžioje galima valdyti tik nindzę, velnius kapojantį katana kardu, bet nukauti priešai ir įveikti lygiai leis kaupti žaidimo valiutą, kurią galima išleisti, atsirakinant kitus ginklus bei personažus.

Nepaisant paprasto vieno piršto valdymo, “Ninja Shurican” žaisti nėra lengva, nes vienos mažos  klaidos pakaks, kad iš nindzės liktų tik kraujo dėmė ant sienos, o lygį tektų pradėti iš naujo.

Šiuo metu žaidime yra 12 mažesnių lygių (viename iš jų laukia kova su bosu!), didesnis “kantrybės išbandymų” požemis ir nesibaigiantis lygis, kuriame nukeliautas atstumas bei nugalėti priešai įvertinami taškais.

Žemiau galima matyti Windows Phone skirtos žaidimo versijos apžvalgą (anglų kalba):

“Ninja Shurican” skirtas Android, iOS   ir Windows Phone įrenginiams, taip pat jį galima žaisti interneto naršyklėje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos