Microsoft paskelbė, kada Cortana pasirodys Android įrenginiuose


windows-phone-8-1-cortana-680

Praėjusį mėnesį kompanija Microsoft paskelbė, kad jos asmeninis balso asistentas Cortana bus prieinamas vartotojams, naudojantiems mobilius įrenginius su Android ir iOS, tačiau nebuvo pasakyta, kada tai nutiks.

Šią savaitę Microsoft ryžosi pranešti, kad Android skirta Cortana Beta versija bus išleista šių metų liepos mėnesį. Kada Cortana debiutuos Apple mobiliuose įrenginiuose, kūrėjai nepraneša.

Android skirta Cortana bus atskira programėlė, kurios funkcionalumas vis tik bus mažesnis, nei Windows Phone skirtos versijos. Android skirta programėlė pasižymės ne tokia gilia integracija, kaip Windows Phone.

Ekspertų teigimu, Android skirtą Cortana bus galima apibūdinti kaip programėlę – kompanioną, sąveikaujantį su Windows kompiuteriu ar planšete. Pavyzdžiui, Android telefone įdiegtą Cortana bus galima paprašyti priminti pavedžioti šunį vakare, 20 val., ir jei tuo metu vartotojas dirbs su kompiuteriu, turinčiu Cortana programėlę, jam bus tai priminta.

Šių metų rudenį Cortana taip pat pasieks JAV ir D.Britanijos gyventojus, kurie turi naujos kartos konsolę Xbox One. Svarbiausia, kad asmeninis balso asistentas bus integruotas į Windows 10 nuo pat jos debiuto momento liepos 29 d.

Ryšys tarp skirtingoms platformoms skirtų Cortana versijų bus palaikomas per Microsoft paskyrą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos