NVIDIA galvoja apie savo flagmanų kainų mažinimą


nvidia_geforce_gtx_980_ti_02_680

Praėjusią savaitę informuoti šaltiniai pranešė, kad D. Britanijoje vaizdo plokštės GeForce GTX 980 Ti kaina pradėjo mažėti. Taip pat pražymėta, kad JAV atveju vaizdo plokštės kaina tam tikrais atvejais mažėjo apie 10%.

Puslapis KitGuru, remdamasis savais šaltiniais, pareiškė, kad NVIDIA svarsto galimybę mažinti GeForce GTX 980 Ti ir GeForce GTX 980/970 kainas, taip ketindama paaštrinti konkurenciją po naujų AMD grafinių adapterių anonso.

Kadangi GeForce GTX 980 Ti buvo pristatyta birželio mėnesio pradžioje, toks greitas kainos mažinimas būtų savotiška anomalija, tačiau Radeon R9 Fury X siūlomas už tuos pačius pinigus ir jau debiutuoja prekyboje, nors ir ne visuomet pakankamais kiekiais.

AMD atstovai susitikimuose su analitikais ir investuotojais ne kartą buvo pažymėję, kad naujos Radeon vaizdo plokštės leis atsikovoti dalį prarastų pozicijų. NVIDIA gali imtis apsauginių veiksmų, o kainų sumažinimas yra vienas iš jų. Ši informacija vis dar nėra oficialiai patvirtinta, todėl jai patikrinti reikės laiko.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos