NVIDIA pristatė pirmuosius nešiojamus kompiuterius su G-Sync palaikymu


first-g-sync-laptops-01

Parodoje COMPUTEX 2015 kompanija NVIDIA su savo partneriais pristatė ne tik naujų monitorių su G-Sync palaikymu, bet ir šios technologijos privalumus išnaudojančius žaidimų nešiojamus kompiuterius.

Priminsime, kad G-Sync sinchronizuoja monitoriaus skleistinės dažnį su grafinio procesoriaus išvedamais kadrais. Dinaminė skleistinė, kaip ją kartais vadina ekspertai, išsprendžią amžiną žaidėjus kankinančią problemą – horizontalius vaizdo pertrūkius (Screen Tearing).

first-g-sync-laptops-02

Pirmuosius nešiojamus kompiuterius su G-Sync palaikymu išleis kompanijos ASUS, MSI, Clevo ir Aorus. Jie prekyboje pasirodys birželio mėnesį. Technologija G-Sync bus galima pasinaudoti tiek vieną GPU, tiek kelis GPU, apjungtus į SLI, turinčiose sistemose.

Numatyti skirtingi nešiojami kompiuteriai, kurių ekrano įstrižainė sudaro 15,6“ – 17,3“, o raiška – iki pat Ultra HD (4K).

4 komentarai (-ų)

 1. paulius parašė:

  Asuso 144hz jau senai laukiu idomu kokia kaina bus. jeigu panasi kaipdabartinio TN 144hz 1440p tada jega reikes imti

 2. Andrius parašė:

  Turbut teks dar palaukti kol 144hz IPS monitoriai bus parduodami prienamomis kainomis.

  Dabar tokia dilema perkant – arba gauni puikias spalvas bet 60hz, arba gauni atsilikusi TN su 144hz.

  • zet parašė:

   jau nevisai. Jau yra 120 hz monikai Ips, yra ir 144hz ips su mazesne matrica, ir yra dar VA berods matrica. Plius yra moniku,kurie tipo OC iki 120Hz. Manau auga sis reikalas ir greitai tikrai bus dar daugiau pasiulymu.

   • Andrius parašė:

    Aisku kad yra, bet jie neverti po kolkas savo kainu del konkurencijos trukumo ir sviezumo.


Kitos kategorijos naujienos