Paaiškėjo, kiek Europoje kainuos HTC One M9+


HTC_One_M9_Plus_GunMetalGray

Iš pradžių Kinijos rinkai debiutavęs išmanusis telefonas HTC One M9+ po kurio laiko pasirodys ir Europos šalyse. Atitinkama apie mobilųjį įrenginį ir jo kainą atsirado olandų el. parduotuvėje GSNinfo.nl.

Minėta el. parduotuvė rašo, kad Olandijoje išmanusis telefonas HTC One M9+ pasirodys liepos 14 d., o jo kaina sudarys apie 760 eurų. Kada tiksliai mobilus įrenginys debiutuos kitose Europos šalyse, nepranešama, tačiau žinoma, kad tai įvyks liepos – rugsėjo laikotarpiu.

HTC One M9+ buvo anonsuotas 2015 m. balandžio mėnesį, tai bus patobulinta HTC One M9 versija. Didžiausi pokyčiai bus susiję su aparatine platforma ir ekranu.

Bus naudojamas 8 branduolių procesorius MediaTek MT6795T, pakeisiantis prastą reputaciją dėl perkaitimų užsitarnavusį Qualcomm Snapdragon 810, tuo tarpu 5“ Full HD ekraną pakeis 5,2“ įstrižainės su Quad HD (2560 × 1440) raiška. Mygtuke „Home“ bus integruotas pirštų atspaudų skeneris.

Iš kitų specifikacijų minima 20 MP kamera „Duo Camera“ nugarinėje dalyje, priekyje – UltraPixel, BoomSound garsiakalbiai, 32 GB kaupiklis ir 3 GB operatyvios atminties, operacinė sistema Android 5.0 Lollipop su vartotojo sąsaja HTC Sense 7.

5 komentarai (-ų)

 1. Arma parašė:

  Nebepirksiu HTC tel niekad:) po HTC ONE.. ziauriai nuvyle

 2. Zero parašė:

  baterijai išvis pzdc bus

 3. Neutralus parašė:

  Visi tie vaikiški pavadinimai paskutinėje pastraipoje skamba taip kvailai kaip ir pati hct strategija. Balvonų „marketingistų ir didžiųjų strategų“ kompanija.

 4. zet parašė:

  BoomSound, Duo Camera, UltraPixel

  butinai reikia pirkti

 5. zet parašė:

  prisisotina biski rinka. Spartos uztenka, ekranu irgi, va batarkiu truksta ir fotikas galetu buti geresnis bei vietos daugiau. Vis letes tie pardavimai, kol kas nors idomaus iseis.


Kitos kategorijos naujienos