Prognozė leidžia tikėtis, kad Radeon R9 Nano bus spartesnis nei GTX Titan X


radeon-r9-fury-680

Puslapis WCCFTech nusprendė pasinaudoti kuklia informacija apie GPU Fiji savininkės R9 Nano pranašumą prieš Radeon R9 290X ir pateikti savo prognozę, susijusią su pirmosios spartos lygiu.

Žemiau pateikta lentelė, kurioje susisteminta viešai prieinama informacija Radeon R9 Nano ir jos konkurentų galimybes bei galimą produktyvumo lygį:

r9nano_forecast

Kalbant apie skaičiavimų spartą operacijose su vienu skaičiumi po kablelio, Radeon R9 Nano gali būti netgi greitesnė nei GeForce GTX Titan X, jei pateikti skaičiavimai bent šiek tiek yra artimi tiesai.

Žinoma, spartos matavimai šioje srityje neleidžia susidaryti apie AMD vaizdo plokštės su GPU Fiji produktyvumą žaidimuose, tačiau konkurentus bent jau galima palyginti „vieningoje koordinačių sistemoje“.

Savo ruožtu, apie vaizdo plokštės Radeon R9 Fury X spartą tas pats šaltinis kalba jau atskirame straipsnyje. Konfigūraciją su trimis 4K monitoriais (taigi turime 12K raišką) gali aptarnauti vienintelė Radeon R9 Fury X, žaidime Sniper Elite III sparta didžiąją dalį laiko yra ties ties 60 kadrų per sekundę lygiu.

12k_dirt_rally

Apie GPU Fiji galią konfigūracijoje su trimis monitoriais kalba ir puslapis Legit Reviews. Naudojant tris 4K monitorius ir žaidimą DiRT Rally, vaizdo plokštė Radeon R9 Fury X neleido spartai kristi žemiau 60fps lygio. Analogiškoje situacijoje, Radeon R9 295 X2 ir kelios Radeon R9 290X demonstravo 45-50fps spartą.

4 komentarai (-ų)

 1. ech.. parašė:

  nesinori spelioti, bet gali but kad su nano bus kaip su 980ti..

 2. 4K parašė:

  Kai kur sprartesnis, kai kur ne.

  Visumoje Fury Nano pigesnis ir daugiau spartos siūlo už euras/našumas santykį.

  AMD pasistengė, tad reikia tik pasidžiaugti, kad konkurencija tolygi, o vartotojas išlošia mažesnę kainą.

  • maniau bus prasciau parašė:

   tad dziaugiames 🙂

  • Moribus parašė:

   Tik LABAi atsilikus konkurencija. Tikrai būčiau šitą pasiėmęs o ne 970, jei būtų bent mėnesio skirtumu pasirodę. Dabar labiau apsimoka SLI dvi 970..


Kitos kategorijos naujienos