Samsung programėlė leidžia įrašyti mobilių žaidimų vaizdo klipus


Žaidimų vaizdo klipų įrašymas kompiuteriuose jau seniai įsisavintas ir paplitęs reiškinys, tačiau to negalima pasakyti apie mobilius žaidimus. Nors įrašymas įmanomas, tačiau tam reikalui neretai tenka gauti sistemos administratoriaus teises (root), programėles ne visuomet kokybiškos, o kartais verčia žaidimus veikti labai lėtai.

samsung-game-recorder

Šios problemos sprendimą nusprendė pasiūlyti Samsung, kuri išleido programėlę „Game Recorder+“. Ji leidžia įrašyti vaizdo klipą Full HD formatu su komentarais, nufilmuotais su priekine kamera. Galaxy S6 ir S6 Edge palaiko žaidimų garso įrašymo galimybę.

Programėlė turi funkciją „Game Boost“, kuri optimizuoja atminties darbą, kad žaidimai ir įrašymas veikti maksimaliai įmanoma sparta ir vienas kitam netrukdytų. Įrašyti galima netgi prisilietimus prie sensorinio ekrano, kad žiūrovai matytų, kaip tiksliai buvo įveiktas žaidimas.

Po to, kai vaizdo klipas nufilmuotas, jį galima redaguoti ir siųsti į Youtube, arba išsaugoti įrenginyje, redaguoti, o vėliau patalpinti norimame puslapyje.

Programėlė veikia tik su naujesniais nei Galaxy S4 ir Galaxy Note 2 išmaniaisiais telefonais, operacinė sistema turi būti ne senesnė nei Android 4.1. Programėlę galima atsisiųsti iš Google Play Store ir Samsung Galaxy App.

Tie, kurie turi ne Samsung Galaxy išmaniuosius telefonus ir ieško alternatyvių variantų, gali pasinaudoti šia nuoroda.

Vienas komentaras

  1. Marius parašė:

    Mano Sony Xperia Z3C turi tokia funkcija jau seniai…


Kitos kategorijos naujienos