Selphie-lazdų savininkus Samsung pavadino „urviniais žmonėmis“


Samsung išplatino išmaniųjų telefonų Galaxy S6 ir S6 Edge vaizdo klipą, kuriame buvo išjuokti Selphie-lazdeles naudojantys žmonės. Reklamoje tokie vartotojai pavadinti „urviniais žmonėmis“, rašo portalas CNet.

Vaizdo klipas sukėlė tikrą audrą socialiniuose tinkluose. Nepasitenkinimo priežastimi tapo momentas, kai nuskamba frazė: „Žmonės buriuojasi, kaip silkės, bando sutilpti į kadrą ir mojuoja savo lazdomis, tarsi jie būtų urviniai.“

Ant vienos iš tokių Selphie-lazdelių aiškiai matyti Samsung išmanusis telefonas, tačiau ne vienas iš šių metų flagmanų (Galaxy S6 arba S6 Edge), o vienas iš pasenusių modelių.

Toli gražu ne naujausių Samsung išmaniųjų telefonų savininkai socialiniuose tinkluose pažymi, kad panašios frazės verčia galvoti ne apie Galaxy S6 arba S6 Edge turimas kameras su plačiakampiais objektyvais, o apie savo atsilikimą, apie kurį užsimena korėjiečių kompanija.

Tai jau ne pirmas skandalas, susijęs su šių metų Samsung išmaniaisiais telefonais – flagmanais. Balandžio mėnesį buvo pranešta apie žmonių papirkinėjimą, kad šie dalyvautų Galaxy S6 ir S6 Edge pristatyme Šanchajuje (Kinija) ir elgtųsi kaip tikri Samsung gerbėjai. Korėjiečių kompanijos atstovai tokius gandus kategoriškai neigė.

6 komentarai (-ų)

 1. eilinis parašė:

  selfinkit su tom lazdom, tik labai juokingai iš šono atrodo 😀

 2. Sony parašė:

  Apgailetina ta Samsung kompanija…kad tik is visu pasisaipyti.

  Geriau tegul sukuria reklama pasiepianti savo gaminiu pirkejus.

  • samsung fanas parašė:

   eik eik tu. Pasiklausė gandu kažkokių žurnalistinių ir peikia samsung, nu ir ka gerai pasakė tikrai su ta lazda visi kaip dur*** atrodo

 3. Arma parašė:

  visada lievos ju reklamos buvo gi:D

 4. mar parašė:

  teisingai, juokingai graudu tos lazdos selfiams, iskart matai jog trenktas zmogus.


Kitos kategorijos naujienos