Sony neplanuoja išleisti telefonų su USB Type-C lizdu


Sony-Xperia-Z1-Kazuo-Hirai-680

Japonų kompanija Sony Mobile neplanuoja artimiausiu metu išleisti išmaniųjų telefonų, kurie turi naujos kartos USB Type-C lizdą. Apie tai praneša puslapis GSMArena.

Japonų technologijų gigantas galvoja apie tokią galimybę, tačiau ketina apsiginkluoti USB Type-C tik tuomet, kai šis standartas išpopuliarės.

Vietoj to kompanija Sony, kuri paskutiniu metu garsiai akcentuoja išmaniųjų telefonų korpusų plonumą ir lengvumą, ketina susikoncentruoti ties plonesniais kamerų ir ekranų moduliais, leisiančiais pasiekti norimą tikslą.

Reikia pridurti, kad USB Type-C turi didžiulį potencialą, todėl lėtai, bet užtikrintai skinasi kelią į rinką.

Pavyzdžiui, kompanijos Apple ir Google jau yra pristačiusios po vieną nešiojamą kompiuterį su USB Type-C. Kalbama apie 12“ MacBook su Retina ekranu ir Chromebook Pixel 2.

Interneto gigantas Google taip pat tikisi, kad analogiška sąsaja greitu metu atsiras daugelyje išmaniųjų telefonų su operacine sistema Android, tačiau panašu, kad tarp „pirmūnų“ kompanijos Sony Mobile nebus.

7 komentarai (-ų)

 1. Šarūnas parašė:

  Sony kaip kokia užsispyrus ožka, nieko naujo nebando, nieko nekeičia. Nenuostabu kad ir bankrotuoti baigia.

  • P parašė:

   bitch please. gal man pradeti sneketi, kad kas metus zamzungu telefonu baterijos vis mazeja. ta prasme, dar kitais metais nebus net 2k mAh…

   • Ablomas parašė:

    Baterijos talpa smarkiai didejo kol augo ekranai, procesoriai. O dabar naujesni ir galingesni procesoriai net gi maziau energijos naudoja, taip pat ir ekranai, kurie jau nebeauga, bet energijos sunaudoja mažiau.

    • P parašė:

     am. tu paziurek i realu battery life, o ne hipotetiskai snekek. realybe tokia, kad S6 net dienos nelaiko rimciau naudojant…

 2. gedas parašė:

  Labai daznai sony padaro priesingai negu buvo pareiske.

 3. lempa parašė:

  cia – ne toks jau ir geras sprendimas

 4. Qwerty parašė:

  Puikus pavyzdys yra praktiškai vienodi Xperia Z1,Z2,Z3


Kitos kategorijos naujienos