Sony: „PlayStation 3 žaidimai nebus suderinami su Playstation 4“


yoshida-ps4-680

Žaidimų konferencijoje E3 2015 kompanija Microsoft pranešė, kad Xbox One bus suderinama su Xbox 360 žaidimais. Metų pabaigoje specialus emuliatorius leis Xbox One savininkams išbandyti iki šimto senai konsolės versijai skirtų žaidimų.

Panašu, kad toks anonsas buvo netikėtas kompanijai Sony ir Sony Worldwide Studios vadovui Shuhei Yoshidai. Duodamas interviu portalui Eurogamer, jis tokį Microsoft žingsnį pavadino „siurprizu“: „Aš negalvojau, kad tai įmanoma. Turbūt kompanijos [Microsoft] inžinieriai įdėjo labai daug pastangų.“

Tą patį kalba ir Microsoft atstovai. Tokių produktyvių konsolių, kaip Xbox 360, emuliacija, yra sunkiai pasiekiama, tačiau kompanijos specialistų patirtis leido šią užduotį išspręsti.

Sony vadovas S.Yoshida kalba, kad Sony neketina pakartoti Microsoft žingsnių, taigi Playstation 3 žaidimų pažaisti naujos kartos konsolėje Playstation 4 (bent jau oficialiai) nepavyks, kadangi PS4 turi unikalią architektūrą.

Kol kas neaišku, kokius tiksliai žaidimus Microsoft leis emuliuoti. Tarp šiuo metu žinomų 22 žaidimų yra Mass Effect, tačiau kiti ypatingų reikalavimų grafikos posistemei nekelia.

Microsoft dabar vykdo vartotojų apklausą, kokių senų žaidimų palaikymą jie nori matyti Xbox One. Šiuo metu lyderio pozicijas užima „Red Dead Redemption“, ir daugelio pirmaujančių apklausoje žaidimų emuliacijai prireiks didelio produktyvumo lygio.

Sony ir toliau siūlys suderinamumą su PS3 žaidimais per tarnybą Playstation Now, kuri vis dar yra gana brangus malonumas. Reikia tikėtis, kad ateityje viskas pasisuks vartotojams palankesne linkme.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos