Spartinimo gerbėjams skirti Intel Skylake procesoriai debiutuos rugpjūtį


intel-extreme-edition-core-i7-680

Iki šiol buvo manoma, kad kompanija Intel savo stacionarius procesorius Skylake-S su lizdu LGA 1151 pristatys rudeninėje IDF 2015 sesijoje, kuri prasidės rugpjūčio 18 d. San Franciske (JAV).

Kiek vėliau puslapis DigiTimes, remdamasis savais šaltiniais, pranešė, kad Intel procesoriai Skylake bus pristatyti anksčiau – rugpjūčio mėnesio pradžioje renginyje Gamescom, kuris vyks Vokietijoje.

Šį kartą japonų puslapis PC Watch teigia turintis tikslesnės informacijos apie tai, ką ir kada Intel ruošiasi pristatyti. Oficialus pristatymas turėtų įvykti rugpjūčio 7 d., tuomet žaidimų gerbėjai galės susipažinti su Core i7-6700K ir Core i5-6600K. Iš karto po to numatytas jų pasirodymas prekyboje.

Antroji procesorių Skylake anonso fazė numatyta šių metų rugsėjo mėnesio pradžioje. Tikėtina, kad pristatymas sutaps su paroda IFA 2015 (Vokietija). Visų pirma, bus pristatyti mobilūs Skylake procesoriai, kurie priklausys U, Y ir H serijoms.

skylake_announcement_and_models

Stacionarių Skylake-S procesorių asortimentas rugsėjo pradžioje taip pat pasipildys naujais modeliais, kuriuos galima matyti žemiau pateiktoje lentelėje:

skylake_announcement_and_models_02

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos