Spartinimui skirtos Skylake versijos komplekte neturės aušintuvo


Puslapis XFastest publikavo ištrauką iš Intel dokumentacijos, kuri pasakoja apie mažmeninei prekybai skirtų Skylake versijų komplektacijos ypatumus.

Teigiama, kad procesoriai Core i7-6700K ir Core i5-6600K, kurie debiutuos rugpjūčio 7 d., savo komplekte neturės standartinio aušintuvo, kuris paprastai būna su kitais Intel procesoriais.

skylake-k-no-cooler-in-retail-box

Kompiuterių entuziastų neturėtų stebinti, kad stacionariems kompiuteriams skirti Skylake-S su laisvu daugikliu neturės firminio Intel aušintuvo. Pastarasis nėra idealus sprendimas, kai kalbama apie spartinimo galimybę.

Tie vartotojai, kurie su Core i7-6700K ir Core i5-6600K nori įsigyti tam tinkamą aušinimo sistemą, gali rinktis iš Intel pasiūlytų variantų – bokšto tipo oro aušinimo arba skysčių aušinimo sistemas.

Abiem atvejais garantuojamas šilumos išsklaidymas iki 130 W, nors Intel dokumentacija rodo, kad Skylake procesorių TDP neviršys 91 W. Savaime suprantama, atsarga reikalinga spartinimo atveju, todėl Intel žingsnis yra logiškas ir suprantamas.

Aišku, kompiuterių entuziastai ir spartinimo gerbėjai gali pasinaudoti trečių šalių gamintojų siūlomomis aušinimo sistemomis, juo labiau, kad LGA 1151 lizdui skirta tvirtinimo sistema neturėtų skirtis nuo tų, kurios naudojamos LGA 1150 platformose.

3 komentarai (-ų)

 1. JJ parašė:

  Logiskas ir suprantamas intel zingsnis, iseme stock ausintuva, plius papildomos pajamos is pasiulytu ausintuvu… Intel drozia vartotojus kaip nori, o tie linksi galvom pritardami, viskas ok 🙂 Kitas zingsnis, apmokestint dezute atskirai, atskirai sumoket uz reklama, transporto paslaugas ir t.t. 🙂

  • Andrius parašė:

   Kam tas standartinis aušintuvas jei perki high-end procesorių ?

   • JJ parašė:

    Kam kisa sudina terpomasta po dangteliu jei gamina high end procesorius? 🙂


Kitos kategorijos naujienos