AMD prašo partnerių nepalikti bėdoje triukšmingų Radeon R9 Fury X savininkų


encore-r9-fury-x-680

Puslapio SweClockers teigimu, kompanijos AMD atstovai dar kartą patvirtino, kad šiuo metu gaminamos Radeon R9 Fury X turi modernizuotą aušinimo sistemos pompą su daug geresne garso izoliacija.

Reikia pabrėžti, kad kalbama apie patobulintą pompos korpuso garso izoliaciją, todėl vaizdo plokštės aliuminio dangtelis izoliacijos vis dar neturi. Patys jautriausi triukšmui Radeon R9 Fury X savininkai užklijuoti papildomą garso izoliacijos sluoksnį ir ant dangtelio, tačiau tai yra jau ne AMD, o apžvalgininkų rekomendacijos.

Pats gamintojas tvirtina, kad kiekvienas žmogus pasižymi nevienodu jautrumu triukšmui, ir dauguma AMD vaizdo plokštės savininkų nieko nepajus, kai Radeon R9 Fury X dirbs uždarame sisteminio bloko korpuse.

Vis tik kai kurie entuziastai privertė AMD atkreipti dėmesį į pompos triukšmo lygį ir patobulintą Radeon R9 Fury X skysčių aušinimo sistemos garso izoliaciją.

AMD partneriams duotas nurodymas priimti pirkėjų gražinamus vaizdo plokštės egzempliorius. Beje, pompos tvirtinimas, kuris taip pat gali būti papildomos vibracijos šaltiniu, taip pat modernizuotas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos