Ar Microsoft neiškeis Windows Phone į Android?


android-microsoft-love-680

Informuoti šaltiniai, kuriuos cituoja britų puslapis The Inquirer, teigia, kad kompanija Microsoft gal peržiūrėti savo politiką dėl operacinės sistemos Windows plėtros mobilių įrenginių rinkoje.

Šiuo metu populiariausia išmaniųjų telefonų operacine sistema yra Android, kuri 2014 m. užėmė apie 81,5% visų mobilių įrenginių rinkos. Antroje vietoje liko iOS su 14,8%, tuo tarpu Windows Phone tenkinosi vos 2,7%.

Pranešama, kad Microsoft svarsto galimybę daugiau aktyviau plėtoti savo produktus, kurie būtų diegiami Android platformoje. Pavyzdžiui, neseniai buvo išleista Android telefonams skirta Office versija, o taip pat priimtas sprendimas išleisti šiai OS skirtą asmeninio asistento Cortana versiją.

Dar daugiau, sklando gandai, kad Microsoft gali pabandyti išleisti firminių telefonų su operacine sistema Android. Tokią informaciją pateikė Twitter vartotojas MSNerd, kuris tikina, kad apie tokią galimybę kalba Microsoft prezidentas Satya Nadella bei kiti aukšto lygio pareigūnai.

Tačiau panašu, kad tai gali nutikti dar negreitai, kadangi dar šiemet pasirodys Windows 10 Mobile, su kuria bandoma užkariauti ne tik paprastų vartotojų, tačiau ir verslo segmento atstovų širdis.

12 komentarai (-ų)

 1. kazkas parašė:

  Ar man vienam tai primina amd pc su intel procu?

 2. thermal parašė:

  jei nesigauna vienaip, galima kitaip pabandyt. MS daro verslą, o dėl papildomų milijardų galima šiek tiek ir apsijuokti 🙂

 3. Neutralus parašė:

  Gali būti kad jaučia grėsmę iš pačios Nokia, kuri 2016 grįš su telefonais. Tik bėda ta, kad rinka jau yra perpildyta. Kol nokia ar microsoft priims kažkokius sprendimus iki tol kiniečiai bus atkandę didelę dalį ir tada kažką nuveikti rinkoje kainuos didžiules pastangas.

 4. eilinis parašė:

  Nokia nebebus ta nokia, juk jau kinų kompanija, tik vardas suomių.

  O dėl ms, manau dar negreit pradėtų su android gamint, jei w10 nepasiteisins, tada jau… Galima tikėtis gudžiais 2017 ar 18. 🙂
  Bet bent jau veikia sklandžiau nei android pigiuose modeliuose tie windowsai.

  • thermal parašė:

   kažkaip WP darbo sklandumas userių nelabai jaudina, deja. Visi reklamų prisižiūrėję, ant pigiakų Androidų sėdi. Galėjo MS jau seniai padaryti WP interface’ą kaip Androido, kinietiška apgaulė, bet userius, manau, paveiktų.

 5. nuomone parašė:

  Bent jau Lumia i joki android kad ir i s6 samsunga nekeisciau, nebent iOS sistemos…

  • Neutralus parašė:

   Nieko nematau kas man patiktų WP. Ok, paprasta, sklandi bet nuobodi ir su nesibaigiančiu programų sąrašu žemyn. Esmė ne tiek OS kiek MS produktyvume ir techniniame progrese. WP vystosi pernelyg ilgai ir lėtai, o kas liečia techninę dalį… Viskas ką atsinešė Nokia į Microsoft – tas ir tebėra. Netgi tie patys fotoaparato moduliai su charakteristikomis. Ir netgi tuo pačius montuos į 940, jei tikėti gandais. 1020 pasekėjo nesugeba padaryt. Nu atsiprašau. Kam kišt pinigus į mirusią kompaniją, kurios negelbėja net pasaulinė lojalių Nokia fanų armija?

   • ad parašė:

    Vystosi „per lėtai“ nes nėr ten ką keist. Skirtingai nuo androido bugų ir iOS saugumo spragų. OS veikia greitai ir stabiliai su mažesniais resursais, nematau aš čia failų. Toliau tik skonio ir reikalingo funkcionalumo reikalas.

    • komentatorius parašė:

     Tai, kad Windows 10 Developer Preview greičiau veikia už android’ą. Manau, kad vieninteliai produktai verti mūsų dėmesio yra iOS ir WP.

     • ad parašė:

      Na android tikrai nereik nurašyt, nes jie labai customizable ir tas yra fun. Bet kai naudoji telefoną, kaip telefoną tai norisi kad necrashintu kas nors beskambinant 🙂
      WP 10 developers/preview reik žiūrėt ant konkretaus modelio, ant kai kurių kol kas sukasi lėčiau negu 8.1 visgi dar 3 mėnesiai iki išleidimo.

 6. Rainis parašė:

  Ir labai gerai kad rinkoje yra tokie kaip bb, wp. Jie vis tiek kazkiek itakoja android kainas.

 7. ad parašė:

  Kažkoks bulvarinis skaitalas išverstas, bele kad clickų prigeneruotų…


Kitos kategorijos naujienos